אחת היכולות הבולטות של צמד מכשירי ה-Pixel 2 היא היכולת לצלם תמונות דיוקן טובות במיוחד. מפתח בשם צ'ראלס  שו החליט שמגיע גם למכשירים ישנים יותר של גוגל (Google) לקבל את היכולת הייחודית משהו הזו. התוצאה היא אפליקציה בשם Camera NX.

מדובר בגרסה בהתאמה אישית של אפלקציית המצלמה של גוגל, Google Camera, אשר מאפשרת לצלם דיוקן בה הרקע מטושטש, כלומר התמקדות בפנים המצולמות באפקט בוקה, גם באמצעות מכשירי ה-Pixel מהדור הראשון, וכן Nexus 5X ו-Nexus 6P. כל מה שצריך לעשות הוא להוריד את קובץ ההתקנה של אפלקציית המצלמה מהאתר של שו ולהתקינו במכשיר, אם כמובן הוא אחד מהארבעה המוזכרים לעיל.

יש לציין שזוהי לא הפעם הראשונה בה שו מביא אל המכשירים הללו יכולות שנחשבו בלעדיות לקו המכשירים תוצרת גוגל. בעבר הוא סיפק גרסאות מותאמות של AR Stickers – מדבקות המציאות הרבודה – ושל טכנולוגיית ARCore למכשירי ה-Nexus 5X ו-Nexus 6P.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.