המשחק השנתי בסדרה המצליחה Call of Duty: Modern Warfare יהיה זמין בעוד פחות משבוע, אך נראה שיש כאלו שהשיגו עותקים מוקדמים של המשחק ומוכרים אותו כבר עכשיו במחיר מופקע של 250 דולרים ויותר.

מי שמוכר את העותקים הוא וידאו בלוגר המכונה VogGarcon שלטענתו, הוא רכש את העותקים מגורם שהעדיף שלא להיחשף. כשעוקביו בטוויטר בקשו ממנו לצלם סרטון משחקיות, בתחילה הוא סרב אך לאחר מכן חזר בו וצילם סרטון (והספיק גם להסירו) של מה שנראה כמו מצב ה-Gunfigth, מצב ריבוי משתתפים של 2 נגד 2 במפה קטנה שהיה זמין גם בבטא. עם תאריך השקה של יום שישי הקרוב, ייתכן בהחלט שעותקים של המשחק כבר עושים דרכם לחנויות ועוד יותר ייתכן שכמה עותקים "נפלו בדרך".

https://www.instagram.com/p/B3xou-znHQX/?utm_source=ig_web_copy_link

מהתמונה שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו, העותקים נראים בקופסאות קטנות ושקופות ולא בקופסאות השיווק הגדולות הסטנדרטיות, כך שבהחלט ייתכן שהוא השיג אותם על ידי קשרים עם עובדי חנות כלשהי. החשש הגדול של הקהילה הוא ספויילרים של מצב הקמפיין לשחקן יחיד, אותו שמרה Infinity Ward המפתחת קרוב לחזה ולא חשפה לגביו מידע כלל פרט לסרטון קצר. מעבר לכמה משימות שהוצגו באירוע סגור באוקטובר, עליהן אסור למשתתפים לדבר, וההבטחה שהוא יהיה משהו שטרם נראה כמותו – אין הרבה מידע, כך שדליפת מידע ממנו תאכזב גם את המפתחת וגם את השחקנים.

תמונה נוספת שמראה עותק של המשחק מוקדם יותר מתאריך שחרורו, הפעם נראה כמו עטיפת השיווק המקורית

מוכן להורדה

השחקנים שכבר הזמינו מראש את Call of Duty: Modern Warfare מראש קיבלו הודעה שהם יכולים להוריד אותו לקונסולה כבר היום. מדובר בהורדה מוקדמת (מה שנקרא pre-load), אך לא ניתן יהיה לשחק עד יום ההשקה עצמו.

קרא עוד:  נחשפה העונה השנייה של Call of Duty: Modern Warfare

חברות רבות מאפשרות לבצע pre-load למשחקים על מנת להוריד עומס מהשרתים ביום ההשקה. כך, ניתנים לשחקנים כמה ימים להוריד את המשחק, וביום ההשקה לא נותר אלא להפעיל אותו ולשחק. הטעינה המוקדמת זמינה ל-PlayStation 4 ול-Xbox One, ולמחשב היא תהיה זמינה 48 שעות לפני ההשקה. לפי דיווחים ברשת, בחלק מהמקרים הרוכשים יצטרכו לפנות בערך 175 ג'יגה-בייט מהכונן הקשיח.