האטה במכירות? לא במקרה של אקטיביז'ן (Activision). המשחק החדש Call Of Duty: Modern Warfare, עוד אחד ברשימה הארוכה של משפחת משחקי היריות הצבאי מגוף ראשון, עושה מה שעשו חלק מקודמיו עם שיא מכירות שהוביל להכנסות של יותר מ-600 מיליון דולר תוך שלושה ימים בלבד, וזאת על פי פרסום של החברה עצמה.

למרות שכמות המשחקים שנמכרו טרם פורסמה על פי אקטיביז'ן מדובר בכותר ה-Call Of Duty הנמכר ביותר בדור הקונסולות הנוכחי ועל המחשב האישי בכלל וגם הכותר בעל כמות ההורדות הגבוהה ביותר תחת ההפצה של אקטיביז'ן.

במקרה של PlayStation 4 המשחק הצליח להרוויח את התואר הכותר בעל כמות ההזמנה מראש הגבוהה ביותר וכן הכותר בעל כמות ההורדות הגבוהה ביותר בטווח זמן של שלושה ימים.

מעבר לשיאי המכירות הכותר זוכה גם לביקורות החיוביות שכן CoD: Modern Warfare נהנה מציון של 82 באתר Metacritic.

ההישג מצטרף גם להצלחה של הגרסה הניידת – Call Of Duty: Mobile – שתוך פחות משבוע זכה לכמות הורדות של 35 מיליון והצליח להתברג לראש טבלת המשחקים הפופולריים ביותר ב-App Store, חנות האפליקציות למכשירי iOS.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.