הבטא של המשחק מעורר הציפיות Call of Duty: Modern Warfare יוצאת לדרך. המפיצה אקטיביז'ן (Activision) פרסמה בבלוג הרשמי שלה את התאריכים בהם ניתן יהיה לבחון את המשחק, ומי יוכל לעשות זאת.

סוף השבוע הקרוב, הראשון מבין שניים בהם תיערך בטא פתוחה, מיועד באופן בלעדי לשחקני PlayStation 4. בחלק הראשון שלו, ב-12.9 וב-13.9, היא תהיה זמינה רק לשחקני PlayStation 4 אשר הזמינו את המשחק בהזמנה מוקדמת, אבל בין ה-14.9 ל-16.9 יוכלו לשחק כל מי שיש PlayStation 4 ברשותו.

בסוף השבוע לאחר מכן, והאחרון לבטא, יוכלו כל שחקני PlayStation 4 להמשיך מהיכן שעצרו בסיבוב הראשון של הבאה, והם ייעשו זאת יחד עם שחקני המחשב האישי וה-Xbox One. גם הפעם תחול אותה התניה: ב-19.9 וב-20.9 יוכלו לשחק רק אלו שהזמינו את המשחק מראש, וכל שאר המעוניינים יוכלו להצטרף אליהם בין ה-21.9 ל-23.9. החלק הזה של הבטה יהיה מעניין במיוחד מכיוון שבו ייחשפו המתנסים לראשונה ביכולת לשחק באופן חוצה פלטפורמות, בפעם הראשונה בסדרה.

עוד לפני החלק השני של הבטה תחשוף אקטיבז'ן פרטים נוספים על הדרך בה היא תיישם משחקיות חוצת פלטפורמות. בסוף החודש ייחשפו פרטים נוספים על מצב המערכה, מצב המשחק לשחקן יחיד, ושבוע לאחר מכן היא תשחרר מידע נוסף על מצב ה-Spec Ops שחוזר לראשונה מאז Modern Warfare 3 שהושק ב-2011.

המשחק כבר נחשף בחודש האחרון באירוע לבדיקת מצב ריבוי-המשתתפים שלו בו יכלו המוזמנים, יוצרי תוכן ב-YouTube (יוטיוב) ברובם, לשחק ולשתף את חוות דעתם.

קרא עוד:  גוגל חשפה את תריסר המשחקים הראשונים שיוצעו בהשקה של Stadia