הודות לתכנית התמיכה לאחור (Backwards Compatibility) של מיקרוסופט (Microsoft), כמעט כל משחקי Call of Duty היו זמינים עד כה ב-Xbox One, בין אם באופן ישיר ובין אם הם זמינים ל-Xbox 360 ונתמכים בתכנית. האחרון שהתווסף הוא Call of Duty: Modern Warfare 2, ובכך סגר את הרשימה והפך את כל המשחקים בסדרה המצליחה שהגיעו גם ל-Xbox One.

המהלך לא היה צפוי, שכן רבים סברו כי הסיבה בגינה המשחק התעכב מלהגיע לתכנית התאימות לאחור הייתה ברורה: על פי השמועות, בכוונת Infinity Ward שאחראית על סדרת Modern Warfare ותהיה אחראית על הכותר השנתי בסדרת Call of Duty בשנה הבאה, תביא את Modern Wrafare 2 בגרסה מחודשת (Remaster) כמו שעשתה עם Modern Warfare Remasterd שהתווסף לגרסה המיוחדת של Call of Duty: Infinite Warfare של שנת 2016.

ההחלטה להביא את המשחק לתכנית התאימות לאחור, גם אם באיחור, מעלה כמה תהיות: הם בשל כך לא נזכה לראות גרסה מחודשת של המשחק? ואם אכן יוחלט כך, מה יעלה בגורלם של בעלי PlayStation 4 של יזכו לשוב ולשחק באחד הכותרים היותר אהובים מהסדרה המצליחה? כך או כך, Call of Duty: Modern Warfare 2 זמין כעת כמהדורה דיגיטלית לבעלי Xbox One\Xbox 360 במחיר של 170 שקלים או 127 שקלים למנויי Gold. נציין כי מי שבבעלותו עותק פיזי\דיגיטלי של המשחק יוכל להשתמש בו בקונסולת ה-Xbox One בחינם ללא צורך בתשלום נוסף.