לא מפתיע: Call Of Duty: Mobile מצליח לשחזר את ההצלחה של סדרת משחקי Call Of Duty גם על המסך הקטן של המכשירים הניידים, כשתוך פחות משבוע זכה משחק היריות הצבאי מגוף ראשון לכמות הורדות העולה על 35 מיליון פעמים.

ההישג המרשים הזה נחגג בבלוג הרשמי של סדרת משחקי Call Of Duty, שם פורסם כי עם כמות הורדות הנאה הזו הצליח להתברג לראש טבלת המשחקים הפופולריים ביותר ב-App Store, חנות האפליקציות למכשירי iOS.

בנוסף על פי המפיצה, אקטיביז'ן (Activision), המשחק Call Of Duty: Mobile השיג את כמות ההורדות הזו מהר יותר מכל משחק יריות מגוף ראשון (First Person Shooter) או יריות מגוף שלישי (Third Person Shooter) ובכך עקף אפילו את המשחק שהפך לתופעה – Fortnite.

Call Of Duty: Mobile הוא משחק יריות צבאי מגוף ראשון אשר הכולל מצבי משחק מקוונים לרבות מצב 'באטל רויאל' לצד Team Death match, Domination, Frontline ועוד. הוא פותח על ידי TiMi Studio וזמין להורדה בחינם למכשירים ניידים באנדרואיד או iOS.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.