המפיצה אקטיוויז'ין (Activision) הכריזה באופן רשמי על Infinite Warfare, הכותר החדש בסדרת Call Of Duty. השמועות היו מדוייקות, וכפי שניתן לראות בסרטון ההכרזה הקו העתידי של הסדרה נמשך ו-Infinite Warfare מתרחש בעתיד הרחוק בו לצד חיילים בשר ודם נלחמים גם רובוטים. עם זאת, לראשונה בסדרה המערכה נמתחת אל מחוץ לגבולות כדור הארץ אל תוך מערכת השמש, ובסרטון מוצגים קטעים עם קרבות חלל ואף משימות המבוצעות בכוכבי-לכת אחרים, כשהלחימה היא 'החזית' הפנטית לבין 'ברית החלל של האומות המאוחדות'.

נראה כי קרבות האוויר והחלל יקחו חלק משמעותי בכותר שכן המנהל האומנותי ג'ייקוב מינקוף מציין כי תהיה חללית קרב אישית אשר מכונה 'התן' (Jackal), אשר מאפשרת לעבור מקרובות באטמוספרה לקרבות בחלל, תהיה ניתנת לשדרוג והתאמה אישית. בנוסף בראיון ל-IGN מינקוף מספר על תרחיש השחקן יכול להתחיל את המשימה בקרב על כדור הארץ, לקרוא לחללית ולהמשיך את הקרב בחלל וזאת באופן חלק ללא מסכי טעינה. בנוסף, בסיס הבית במערכה הוא בעצם חללית מלחמה ענקית בשם 'הנקמה' (The Retribution) והיא זו שבה הצוות של השחקן יחכה, יתאסף ויתחמש.

בנוסף בפיתוח הושם דגש על כך שחוויית המשחק תהיה חלקה ככל האפשר, עם זמני טעינה קצרים ובלתי מורגשים להוציא מקומות שלא תהיה ברירה. מעניין יהיה לראות איך זה יעבוד.

בחזרה ל-Modern Warfare

כחלק מזמן הפיתוח התלת-שנתי של סדרת Call Of Duty הכותר Infinite Warfare מפותח על-ידי Infinity Ward אולפן הפיתוח שהוציא את Call Of Duty 4: Modern Warfare שהושק ב-2007 שחוגג (כמעט) עשור, לכן אין זה מפתיע שהשנה לצד Inifirnite Warfare תושק גם גרסת משודרגת בשם Modern Warfare Remastered שתציע שיפורים גרפיים לעומת הגרסה המוקרית. גרסה זו תהיה זמינה כבונוס לרוכשים של מהדורות ה-Legacy או Digital Deluxe, ולצד המערכה לשחקן יחיד היא תציע 10 מפות משחקים-מרובי משתתפים מהמשחק המקורי שגם כן עברו שדרוג והתאמה, כולל כמה מפות שהחברה הגדירה כקלאסיקות כמו Crash, Backlot ו-Crossfire.

קרא עוד:  מבזבזים הרבה יותר כסף על משחקים במובייל ויותר מכולם הם משתמשי אפל

"עם Call of Duty: Infinite Warfare אנחנו לוקחים את Call of Duty למקומות שלא נחוו עד כה בסדרה", אמר דייב סטוהל, מנהל הסטודיו של Infinity Ward. "מצד אחד מדובר בסיפור מלחמה חודר קרביים שנמצא עם רגליים על הקרקע, בסגנון הידוע של Call of Duty. מצד שני, הסביבה העתידנית שלו לוקחת שחקנים למסע בפרופורציות ובקנה מידה אפי, ומספקת חדשנות משחק נהדרת וכן חוויות חדשות לאוהדים שלנו. מדובר במלחמה כוללת בקנה מידה ענק, לפי הספרים הישנים והטובים, בהגדרות אפיות שנכתבות מחדש. וזה עומד להיות מאוד מהנה".

Infinite Warfare יגיע למדפים ב-04.11 והוא יכלול גם מצבי משחק מרובי משתתפים ומצב זומבים. הכותר יגיע אל קונסולת ה-PlayStation 4 ו-Xbox One וכן ל-PC.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.