בשורה מאכזבת לשחקנים שתכננו לרכוש את קונסולת ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One) ואת כותר הפעולה 'Call of Duty: Ghosts' – מארק רובין (Mark Rubin), המשמש כמפיק בפעול של הכותר הנחשב, צייץ בחשבון הטוויטר שלו כי הכותר יפעל ברזולוציה נמוכה יותר על-גבי הקונסולה של מיקרוסופט.

השמועות אודות הריצה בהבחנה נמוכה יותר נשמעו כבר מספר שבועות באתרי ה'גיימינג' השונים ועם ההודעה בטוויטיר רובין אישר כי הן נכונות – הבחנה המקורית על-גבי קונסולת ה'אקסבוקס וואן' היא 720p שנמתחה ל-1080p, לעומת זאת על קונסולת ה'פלייסטיישן 4' (PlayStation 4) בהבחנה מקורית של 1080p, רובין בכל זאת מנסה להרגיע ומציין "התאמנו את החוויה על-גבי כל קונסולה על-מנת שהיא תגיע ל-60FPS והכותר נראה מעולה על שניהן".

על-פי הציוץ של רובין נראה כי היה חשוב למפתחת Infinty Ward להציג תמונה חלקה ב-60 תמונות-לשנייה מאשר להבחנת Full HD על גבי הקונסולה של מיקרוסופט, כרגע לא ברור אם ההחלטה נובעת מחומרה חלשה יותר (באופן יחסי) על הקונסולה של מיקרוסופט או על העובדה שהפעם בסוני בחרו חומרה שקרובה יותר למחשב פי.סי ובכך המרת המשחק הצריכה פחות וויתורים. הכותר צפוי להגיע לחנויות ב-5 לנובמבר, בדיוק בזמן להשקת קונסולת הדור הבא.

קרא עוד:  הדמו של FIFA 20 כבר זמין להורדה

מצב משחק חדש

שחקנים שירכשו את המשחק ישמחו לגלות כי מעבר למערכה לשחקן יחיד ומצב המקוון מרובה-המשתמשים, המפתחת מכריזה גם על מצב משחק חדש בשם Extinction, מצב הישרדות בו ארבעה שחקנים יאלצו לשרוד יחדיו מתקפת חייזרים, נראה כי הפעם ב-Infinty Ward החליטו לגוון מעט ולהחליף את הזומבים שהופיעו בכותרים הקודמים של הסדרה באויב חדש – בניגוד לזומבים האיטיים נראה כי החייזרים הם אויב מהיר יותר שידרשו תוכנית פעולה תזזיתית הרבה יותר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.