באנפיניטי וורד (Infinity Ward) החליטו לשלב קצת מאווירת סוף השנה האזרחית והחגיגות שלה בעולם של Call Of Duty: Modern Warfare בעדכון האחרון למשחק.

העדכון זמין להורדה כבר עתה ומביא עימו כמה תוספות למשחק. עד ה-31 בדצמבר יהיה זמין מצב Gunfight חדש אשר נקרא 'מלחמת שלג' אשר, כיאה לשמו, מאפשר לשחקנים להילחם אחד כנגד השני כשהם חמושים בכדורי שלג במקום רובים. הקרבות מתרחשים במפה Winter Docks שכוללת עתה קישוטי חג כמו מנורות, אנשי שלג וסרטים בצבע אדום וירוק באווירת חג המולד.

המשחק גם יתגמל שחקנים שישחקו בו מה-24 ועד ה-27 בדצמבר במספר כפול של נקודות ניסיון, כך שחקנים חדשים לגמרי שקנו או קיבלו את המשחק לחג יוכלו לעלות ברמות השונות במהרה.

גם Call Of Duty: Mobile, הגרסה הניידת בסדרה, זוכה למצב משחק חגיגי עם Prop Hunt.

מדובר במצב משחק חדש המהווה מעין גרסה משעשעת של משחק המחבואים – במסגרתו אחד מהשחקנים לא שולט בחייל אלא ב'אביזר' דומם אותו שאר השחקנים צריכים למצוא. מצב המשחק החדש יהיה זמין עד ה-31 בדצמבר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.