אחרי ציפייה ממושכת ושמועות רבות, חברת אקטיביז'ן (Activision), המפיצה של סדרת משחקי Call of Duty השיקה את Black Ops 4 אשר זמין החל מאמש לרכישה.

המשחק, שהוכרז במרץ השנה ונחשף במלואו בחודש מאי, מתרחש בעתיד ובפעם הראשונה בסדרה מציג מצב Battle Royale שקצר ביקורות טובות בתקופת הניסיון שלו (beta) אך לא כולל קמפיין לשחקן יחיד. בריבוי המשתתפים הסטנדרטי של המשחק יכללו 14 מפות, בניהן גם גרסאות מחודשות ממשחקי עבר, כאשר במצב הזומבים יהיו שני סיפורים נפרדים לשחק. בשונה ממשחקי הסדרה שקדמו ל-Call of Duty: WWII של שנה שעברה, הוא לא מאפשר לבצע קפיצות כפולות או ריצה על קירות.

מה חשבנו על המשחק? בביקורת המלאה

לצד ההשקה של המהדורה הרגילה, המשחק מגיע בכמה מהדורות נוספות. מהדורת Digital Deluxe מגיעה עם 2400 נקודות COD לשימוש במשחק, Digital Deluxe Enhanced שכוללת 8500 נקודות COD, או Black Ops Pass שכולל חווית זומבים נוספת בהשקה ועוד ארבע חוויות שיצטרפו בחודשים הבאים, 12 מפות חדשות לריבוי משתתפים וכן ארבע דמויות למצב ה-Blackout. המהדורה הנדירה ביותר היא Mystery Box Edition, שמגיעה עם קופסא באווירת זומבים המפיקה אור וצלילים שכוללת את המשחק בחבילת מתכת, פאזל של אלף חלקים, ספר קומיקס וכמה פרטי בונוס בלעדיים נוספים.

Image result for Mystery Box Edition

Call of Duty: Black Ops 4 זמין כאמור בגרסאות דיגיטליות ופיזיות עבור המחשב האישי, ה-PlayStation 4 וה-Xbox One, גם בישראל, כאשר נדרש 50 גיגה-בייט לעדכון הראשוני.

קרא עוד:  יוביסופט הכריזה: הנסיך הפרסי עובר למציאות מדומה בחדר בריחה

וידאו: מצב Battle Royale