כמו PUBG, פורטנייט ו-APEX Legend, גם סדרת משחקי Call Of Duty זוכה למצב ה'באטל רויאל'. בעדכון חודש אפריל ל-Blackout, מצב הבאטל רויאל של Call Of Duty: Black Ops 4, שחררה המפתחת מפה חדשה בשם 'אלקטרז' ולכבוד כך אף מאפשרת להתנסות במצב המשחק בחינם במשך חודש אפריל.

בעזרת המפה החדשה שזמינה תחילה על קונסולת ה-PlayStation 4, העניקה המפתחת Treyarch Studios למצב הבאטל רויאל תפנית משלה, כשהיא מציעה לשחקנים להיחלם אחד כנגד השני על אדמת הכלא הידוע לשמצה. בניגוד למפות של משחקי באטל רויאל אחרים מדובר בסביבה קטנה ולחוצה בה המפגש עם שחקנים יריבים מתרחשת במהירות ובתדירות גבוהה יותר מפאת שטחה הקטן.

לכבוד שיחרור המפה החדשה ועד סוף אפריל, יוכלו משתמשי המחשב האישי וקונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One להוריד ולהתנסות במצב ה-Blackout בחינם.

צפו: כיצד מפת ה-Alctraz משנה את חוקי המשחק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.