חובבי משחקי היריות מגוף ראשון ישמחו לגלות כי הכותר Advanced Warfare, האחרון בסדרת Call Of Duty יושק מחר.

עלילת הכותר הבא בסדרת Call Of Duty מתרחש בשנת 2054 בו צבא פרטי בבעלות חברת אטלס מהווה את הכח החזק בעולם לאחר התמוטטות המעצמות הגדולות. המשחק זכה לעניין רב לאחר שהתגלה בסרטון ההכרזה כי קיוון ספייסי, השחקן ההוליוודי המעורך, מגלם את דמותו של ג׳ונתן איירון נשיא חברת אטלס.

Advanced Warfare הוא כותר ה-Call Of Duty הראשון בפיתוח Sleadgehummer אשר מגיע אחרי Call Of Duty: Ghosts, שהיה מאכזב בהשוואה לכותרים קודמים בסדרה ומבקרים ציינו כי הסדרה סובלת מ׳עייפות החומר׳. הכותר הבא מתרחש בעתיד הקרוב ונראה כי Sleadgehummer משתמשים בעובדה זו על-מנת להפיח רוח חיים חדשה במשחק והוא כעת מהיר יותר וכולל טכניקות משחק חדשות כמו שלד-חיצוני המאפשר לשחקן לנוע מהר יותר ברחבי המפה, חגורת סילון, פצצות חכמות, נשקים שמאפשרים לראות דרך קירות ועוד.

הכותר יושק באופן רשמי בשעה 19:00 מחר (שעון ישראל) אך לרכישה מוקדמת מהחנויות המקוונות: Steam למחשב האישי, PlayStation Store לקונסולות ה-PlayStation ו-Xbox Store עבור קונסולת ה-Xbox. או ברשת באג במחיר החל מ-299 שקל.

סרטון ההשקה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.