גרסת בטא של Black Ops 3, הכותר האחרון בסדרת משחקי Call Of Duty, זמינה להורדה מחנות המקוונת של סוני באופן בלעדי לבעלי קונסולת ה-PlayStation 4, ומאפשרת לאלו שביצעו הזמנה מוקדמת למשחק לבחון את מצב מרובי המשתתפים של Black Ops 3.

הבטא מאפשרת לבחון תשעה מצבי משחק שונים, בניהם: Team Deathmatch, Capture the Flag, Search and Destroy ועוד. מכיוון שעלילת המשחק מתרחשת בעתיד בו חיילים מצויידים בשיפורים גופניים המקנים להם יכולות על אנושית, בבטא נתנו גישה לשלוש מפות שונות הבוחנות את יכולות התנועה החדשות של השחקן – החל מקפיצה גבוהה, החלקה מהירה וריצה על קירות, יכולות התנועה החדשות מזכירות במידת מה את אלו שהוצגו עם המשחק Titanfall.

ב-Black Ops 3 הוצגו ה'מומחים' (Specialists), חיילי עילית בעלי נשקים או יכולות מיוחדות אשר מסוגלים להטות את המערכה. הבטא תעניק גישה לתשעה מומחים שכאלה, שלכל אחד מראה וקול ייחודי.

שחקנים יוכלו לצבור נקודות ניסיון בבטא (XP) ולהגיע עד רמה 28, אם כי נקודות הניסיון והרמה לא יהיו ניתנים להעברה למשחק המלא כשיושק ב-6 לנובמבר. הבטא במשקל של 12 ג'יגה-בייט זמינה להורדה כבר עכשיו לבעלי PlayStation 4 ולאלו תינתן גישה עד ליום ראשון ה-23 לאוגוסט. בעתיד צפויה להגיע בטא נוספת לפלטפורמות נוספות כמו המחשב האישי או קונסולת ה-Xbox One.

המולטיפלייר של Call Of Duty: Black Ops 3

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.