היום (ב’) הודיעה חברת סי דאטה (C-Data), המשווקת את מוצרי אפל, מיקרוסופט ואחרות בישראל על יבוא רשמי ובלעדי של מכשיר ה-OnePlus One.

לדברי סי דאטה, היא החברה הראשונה בעולם עמה חותמת OnePlus על הסכם הפצה וכי למעשה היא גם הראשונה אשר תשווק את הטלפון דרך החנויות, דבר שעד כה נעשה דרך אתר האינטרנט הרשמי. “זוהי הבעת אמון והערכה אדירה לנו ולצרכנים בישראל שהחברה בחרה בנו ובמדינה כפיילוט בבחינת שיטת שיווק שונה ממה שהיה נהוג עד כה" אומרת טלי חלפון, סמנכ"ל המכירות בחברת C-Data.

עוד בנושא

מי היבואן הרשמי?

נראה כי על משבצת היבואן נלחמים לא מעט חברות בארץ, ויחד עם סי דאטה גם פלאפון השיקה לפני מספר חודשים את המכשיר לרכישה דרך אתר האינטרנט שלה אשר הצטרפה לאתר המכירות צ’יינה ביי, אולם האחרונה אינה חברת הפצה.

עד כה, היה ניתן היה להשיג את המכשיר ברכישה ישירה דרך האתר במחיר של 300 דולרים (כ-1,200 שקל) לפני עלויות משלוח ומיסים (הערכה של 1,750 שקל), ברשת פלאפון הוא נמכר ב-2,300 שקל ואילו באתר המכירות צ’יינה ביי מחירו 1,349 שקל לפני מיסים אך עם אחריות לשנתיים. סי דאטה, שאינה מוכרת ישירות אלא מבצעת הפצה, מעריכה כי מחירו המומלץ לצרכן של ה-One יעמוד על 2,200 שקל עם אחריות לשנה.

כזכור, OnePlus פרצה לתודעה בשנה שעברה כאשר הציגה את מכשיר ה-One במחיר מוזל של 300 דולרים בלבד לצד מפרט חזק (כיום זמין רק דגם ה-64 ג’יגה-ביט ב-349 דולרים). תוסיפו לכך שגם צוות CyangoenMod אחראי לעדכוני המערכת ושהדרך היחידה לרכוש את המכשיר דרך הזמנות מוקצבות מחברים, קיבלנו הצלחה מסחררת בהתחשב בעובדה כי מדובר ביצרנית קטנה ולא ממש מוכרת.

OnePlus One

מכשיר ה-OnePlus One הוכרז באפריל 2014, בעל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה Full HD, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz Snapdragon 801 וזיכרון RAM של 3GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד עם גרסה ייעודית של CyanogenMod, מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל וסוללת 3100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.