אפליקציות השבוע

קחו את עצמכם לים, אך לחוף בלי מדוזות, מהחוף תייצרו אנימציית GIF או כרזה מעוצבת ובסוף תעשו טובה ותעברו גם בסופר. לכל תחנה ותחנה סידרנו לכם אפליקציה מתאימה.

הולכים לחוף בלי מדוזות

את הקיץ מעדיפים הרבה ישראלים לבלות בחוף הים. אך במדינה עם רצועת חוף לא גדולה ישנה חשיבות לצפיפות הרוחצים בכל חוף, לכמות המדוזות במים ולפרמטרים שונים שיסייעו לנו להחליט אם לארוז את החפצים ולנסוע לים או לוותר, לעת עתה.

קבוצת תיכוניסטים מחדרה פיתחה את אפליקציית SeaU שמרכזת את כל הפרמטרים הללו. עם תחילת השימוש בה נצטרך לבחור אם אנחנו מתרחצים או גולשים. אם נגדיר את עצמו כמתרחצים תציג לנו האפליקציה את הנתונים שיעניינו אותנו: חום המים, הטמפרטורה על החוף, צבע הדגל עומס המתרחצים או כמות המדוזות. גולשי גלים יוכלו לצפות בגובה ותדירות הגלים, כיוונם, ומהירות הרוח.

האפליקציה לוקחת את הנתונים גם מספקי מידע על מזג אוויר וגם מדיווחי המשתמשים האחרים. כמו כן, תוכלו לנווט אל החוף באמצעות Waze, לראות אם קיימים מזנונים או אטרקציות על החוף ואם יש מצלמות בחוף – תוכלו לצפות בוידאו שהן משדרות.

להורדה: iOS | אנדרואיד

SeaU

מייצרים GIF בלחיצת כפתור

אנחנו לא יודעים מה תחושותיכם לגבי תמונות סטילס, אבל אנחנו מרגישים שהן כבר הפכו למשעממות. לכן לא פלא שאנימציות GIF שוב משתלטות לנו על האינטרנט וכדי לרכב על הטרנד החדש-ישן הזה – כדאי שתנסו את האפליקציה הבאה.

BurstKey מאפשרת לייצר אנימציית GIF בפשטות מדהימה: פשוט נכנסים לאפליקציה, לוחצים לחיצה ארוכה על כפתור הצילום, מה שיאפשר למצלמה ללכוד מעין סרטון קצרצר שיהפוך אחר כך לאנימציה. משעשעת או לא – זה כבר תלוי בכם.

ניתן להוסיף לאנימציה פילטר אומנותי, ממש בדומה לאפליקציית אינסטגרם ואם תרצו להרחיב את היצע הפילטרים תוכלו לרכוש כאלה. אך אחד הפיצ'רים השימושיים יותר, לדעתנו, מאפשר להתקין במכשיר מעין "מקלדת" שתאפשר להוסיף את האנימציות שיצרנו בכל צ'אט שנקיים באמצעות האפליקציות השונות.

להורדה: iOS

מעצבים גרפיקה ברגע

כנראה שלאפליקציית Canva תתחברו בין אם אתם בעליו של עסק קטן או אם סתם אתם אוהבים לייצר עיצובים דיגיטליים ולשתף אותם ברשתות החברתיות. למעשה, לא רק עיצובים עבור הרשתות החברתיות ניתן לייצר באמצעות האפליקציה, אלא גם פלאיירים, הזמנות לאירועים ומצגות.

בוחרים תמונת רקע מספריית התמונות במכשיר, מוסיפים לה טקסט במגוון גופנים ומכאן השמיים הם הגבול. נציין רק שההנאה ממגוון הגופנים תהיה רבה יותר בטקסטים באנגלית.

כמו כן, ניתן לבחור פילטרים אומנותיים שונים, לחתוך את התמונה, להוסיף לה עיטורים ועוד. פשטות ההפעלה גורמת לכך שכל אחד יכול להיות מעצב לרגע. המפתחים אומרים שבעתיד הקרוב נזכה לראות גם תמיכה באנדרואיד.

להורדה: iOS

הולכים לסופר מצויידים

אפליקציות המציגות רשימות קניה כבר החלו להחליף את הפתקים שאנו לוקחים איתנו לסופרמרקט והן מתחרות ביניהן מי הנוחה יותר לשימוש.

ב-ShopperZ תוכלו להזין רשימת קניות, לשתף אותה עם אחרים המשתמשים באפליקציה וכל שינוי שתעשו בה יסתנכרן עם כולם. כך, למשל, יוכל מי שנשאר בבית לעדכן את הרשימה עבור מי שעורך את הקניות. כמו כן, ניתן לשנות את סדר הרשימה, לסמן שליקטנו פריט או למחוק מהרשימה.

להורדה: אנדרואיד

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.