לפני כחודש נודע כי רשת באג מולטיסיסטם הפסיקה את ההתקשרות את חברת גולן טלקום לטובת שיווק חבילות סלולר של פלאפון, וכעת משיקות השתיים את המותג המשותף שלהן – Pmobile. מדובר למעשה על מותג מוזל המשווק חבילות לרשת הסלולרית של פלאפון, כפי שמרמז הלוגו, רק בתנאים ומסלולים אחרים ממה שמציעה חברת האם.

המצטרפים ל-Pmobile יקבלו כרטיס סים מתנה ויוכלו לבחור מבין מספר מסלולים מוזלים ואטרקטיביים: חבילת משפחה הכוללת 6 ג'יגה-בייט גלישה, דקות וסמסים ללא הגבלה ב-29 שקל בחודש ועד 5 מנויים נוספים ב-19 שקל למנוי (לדוגמא: שני מנויים ב-48 שקל בחודש, 3 מנויים ב-67 שקל לחודש וכו'). חבילת זוגות הכוללת 10 ג'יגה-בייט גלישה, דקות וסמסים ללא הגבלה ב-39 שקל בחודש ומנוי שני ב-29 שקל (יחד שני מנויים ב-68 שקל בחודש). חבילת הכל כלול גם לחו"ל הכוללת 20 ג'יגה-בייט גלישה, דקות וסמסים ללא הגבלה בארץ, וכן לנוסעים לחו"ל גם 500 דקות שיחה מחו"ל לארץ, 500 סמסים בחו"ל ו-3 ג'יגה-בייט גלישה בחו"ל ב-99 שקל בחודש בלבד. מחירן של כל התוכניות תקף למשך שנה, כאשר תוכנית הכל כלול לחו"ל הינה לשנתיים.

Pmobile: חבילה ללא הגבלה

בנוסף ימכרו חבילות ייעודיות למגזר החרדי ולמשתמשים קלים. התוכניות מיועדות ללקוחות כל החברות, כאשר לרגל ההשקה המצטרפים לחבילות בחודש הקרוב יקבלו במתנה סים, 2 ג'יגה-בייט גלישה נוספים וכן חבילת מיוזיקס וסופר טיוי למשך חצי שנה.. ניתן לעבור מתוכניות אחרות של פלאפון במחיר חד פעמי של 79 שקל.

קרא עוד:  מהדורת המפתחים הראשונה ל-Android 11 יצאה לדרך

המותג יושק בכל 77 סניפי רשת באג, וניתן יהיה להצטרף לכל התוכניות המוזלות בחנות וכן באתר הייעודי.