לפני כחודש נודע כי רשת באג מולטיסיסטם הפסיקה את ההתקשרות את חברת גולן טלקום לטובת שיווק חבילות סלולר של פלאפון, וכעת משיקות השתיים את המותג המשותף שלהן – Pmobile. מדובר למעשה על מותג מוזל המשווק חבילות לרשת הסלולרית של פלאפון, כפי שמרמז הלוגו, רק בתנאים ומסלולים אחרים ממה שמציעה חברת האם.

המצטרפים ל-Pmobile יקבלו כרטיס סים מתנה ויוכלו לבחור מבין מספר מסלולים מוזלים ואטרקטיביים: חבילת משפחה הכוללת 6 ג'יגה-בייט גלישה, דקות וסמסים ללא הגבלה ב-29 שקל בחודש ועד 5 מנויים נוספים ב-19 שקל למנוי (לדוגמא: שני מנויים ב-48 שקל בחודש, 3 מנויים ב-67 שקל לחודש וכו'). חבילת זוגות הכוללת 10 ג'יגה-בייט גלישה, דקות וסמסים ללא הגבלה ב-39 שקל בחודש ומנוי שני ב-29 שקל (יחד שני מנויים ב-68 שקל בחודש). חבילת הכל כלול גם לחו"ל הכוללת 20 ג'יגה-בייט גלישה, דקות וסמסים ללא הגבלה בארץ, וכן לנוסעים לחו"ל גם 500 דקות שיחה מחו"ל לארץ, 500 סמסים בחו"ל ו-3 ג'יגה-בייט גלישה בחו"ל ב-99 שקל בחודש בלבד. מחירן של כל התוכניות תקף למשך שנה, כאשר תוכנית הכל כלול לחו"ל הינה לשנתיים.

Pmobile: חבילה ללא הגבלה

בנוסף ימכרו חבילות ייעודיות למגזר החרדי ולמשתמשים קלים. התוכניות מיועדות ללקוחות כל החברות, כאשר לרגל ההשקה המצטרפים לחבילות בחודש הקרוב יקבלו במתנה סים, 2 ג'יגה-בייט גלישה נוספים וכן חבילת מיוזיקס וסופר טיוי למשך חצי שנה.. ניתן לעבור מתוכניות אחרות של פלאפון במחיר חד פעמי של 79 שקל.

המותג יושק בכל 77 סניפי רשת באג, וניתן יהיה להצטרף לכל התוכניות המוזלות בחנות וכן באתר הייעודי.