באג הכריזה היום על השקת טלפון חדש של מייזו (Meizu), הראשון של החברה שמושק בישראל בשנה הנוכחית. Meizu X8 הוא מכשיר שמיועד לשוק הביניים והוא חוזר למקורות של החברה, עם ניסיון להתמודד מחדש בהיבט שהחברה הצליחה בו בעבר – ההיבט של התמורה לכסף.

ל-X8 יש מסך 6.15 אינץ' ברזולוציית +FHD עם מגרעת גדולה למדי שרוב החברות כבר מנסות להיפטר מכדומתה, והיא מכילה מצלת סלפי עם חיישן בגודל משמעותי של 20 מגה-פיקסל. למעשה, כנראה שבמייזו מכוונים את המכשיר הזה בעיקר לחובבי הסלפי, כי צמד המצלמות מאחור מצויד בחיישנים קטנים יותר של 12 ו-5 מגה-פיקסל.

הטלפון מגיע עם 4/64 גיגה-בייט זיכרון והם מצטרפים לאחד ההיבטים החשובים של המכשיר הזה, Snapdragon 710, המעבד הטוב ביותר שמציע כיום קוואלקום (Qualcomm) לשוק הביניים עם מהירות מרבית של 2.2 גיגה-הרץ ועם שבב מובנה, Hexagon 685, לביצוע מטלות בינה מלאכותית. מעבר לצילום עוזר השבב לביצוע מהיר של זיהוי טביעות האצבע על החיישן מאחור ולשימוש בעיבוד מהיר של תמונת פנים לפתיחת המכשיר, גם במצבי תאורה פחות טובים.

העיצוב של המכשיר מבוסס על גוף מתכתי מבריק ודק שוליים, והוא מגיע עם סוללה בנפח של 3,210 מילי-אמפר/שעה. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.1 שמעליה הממשק הקנייני המוכר של החברה, Flyme.

המכשיר כבר זמין בחנויות החברה תמורת 1,199 שקלים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.