לאחר שאתר שיתוף הקבצים MegaUpload נסגר, מייסדי-The Pirate Bay הולכים לכלא, וב- FileSonic החליטו להשבית את כל שירותי ההורדות, BTjunkie, אחד האתרים הפופולריים ביותר לשיתוף והורדת טורנטים ברשת החליט גם הוא לסגור היום את שעריו. כעת, באתר הבית של האתר מפורסמת ההודעה הבאה :

ובתרגום לעברית : "זהו סוף הדרך, חברים. ההחלטה לא הגיעה בקלות, אך החלטנו מרצוננו לסגור את האתר. נלחמנו במשך שנים על הזכות לתקשר, אך זה הזמן לעבור הלאה. זו הייתה חוויה של פעם בחיים, אנו מאחלים לכם כל טוב"!

בראיון ל-TorrentFreak מייסד האתר אמר כי פעולות משפטיות נגד אתרי שיתוף קבצים אחרים, כמו MegaUpload ו-The Pirate Bay מילאו תפקיד חשוב בקבלת ההחלטה הקשה, והיותנו עדים לצרות שנכנסו אליהם כל הקולגות של אתרי השיתוף האלה גרמה להרבה דאגה ומתח שכעת שייכים לעבר. למרות הכל, הוא אומר כי הוא מאמין שיש תקווה לאתרי BitTorrent שונים, "אך ברור לכולנו שהמלחמה הקרה הזאת רחוקה מלהסתיים".

BTjunkie הוקם ב-2005, ושימש כמנוע חיפוש מתקדם (בדומה לגוגל) וסורק את הרשת כדי לחפש קבצי Torrent מאתרים שונים. באתר היו קיימים כמעט 4,000,000 טורנטים פעילים וכ-4,200 נוספו כל יום. לשם השוואה, אצל הסגנית-TorrentPortal הועלו מידי יום כ-1,500 טורנטים. מספר זה של טורנטים מועלים ביום ב-BTjunkie בעצם הפך אותו לאתר הטורנטים הגדול בעולם. במהלך 2011, הפך BTjunkie לאתר שיתוף הטורנטים החמישי הפופולרי ביותר בעולם.

קרא עוד:  פייסבוק נתפסה משתמשת בלי רשות במצלמה הקדמית בטלפון

למעשה לאתר לעולם לא היו בעיות משפטיות כלשהן, אך ההחלטה על הסגירה כאמור הגיעה כתוצאה של סגירת אתרים שונים של שיתוף קבצים, ומנהלי האתר כנראה לא רצו שיגיעו בעיות כאלה. (מקור)