רובוט נוכחות חברתי

כאשר מבצעים שיחת ווידאו בדרך כלל מדובר בפעולה פסיבית למדי, יושבים מול מצלמת הרשת ומדברים, אך מיזם "בוטיפול" (Botiful) בקיקסטארטר, אשר מתואר על-ידי היזמים כ"רובוט נוכחות חברתי" מקווה להפוך שיחות הווידאו לחוויה פעילה ומהנה יותר.

מי אתה Botiful?

רובוט נוכחות חברתי

מיזם בוטיפול בקיקסטארטר מקווה לגייס 90,000 דולר עד ל-22 באוגוסט, ונכון לכתיבת שורות אלה הצליח המיזם לגייס פחות מ-60,000 דולר, יותר מחצי מהסכום אשר יהפוך את המוצר מחלום למציאות. המיזם מציג רובוט זעיר אשר נשלט באמצעות מכשיר האנדרואיד (ובמידה ויגוייסו יותר מ-100,000 דולר יוכל לעבוד גם עם מכשירי iOS). הטלפון מוצמד למכשיר באמצעות מגנטים ופס מתכת שמודבר על המכשיר או הכיסוי המגן ובאמצעות סקייפ (Skype) ניתן לבצע אל מכשיר האנדרואיד שיחת ווידאו ולשלוט על הרובוט. למרות שבסרטון מוצגת השליטה באמצעות הממשק הייעודי של סקייפ, מבטיחה היזמית קלייר כי בוטיפול יוכל להתממשק עם יישומים נוספים באמצעות ספריות API ייעודיות.

היזמית קלייר דלונה (Claire Delaunay) חשבה על הרובוט הקטנטן כאשר עברה מצרפת לפאלו אלטו, "עמק הסיליקון" שבקליפורניה. באמצעות בוטיפול היא מקווה לשפר את ה"נוכחות" של האנשים הקרובים אך הרחוקים מאיתנו ולספק לשיחות הווידאו מימד נוסף, כאשר האנשים שמדברים איתם יכולים לזוז בכוחות עצמם, להתסכל סביב ואף להפגין רגשות באמצעות מחוות כמו סיבוב במקום וכו'.

וידאו: Botiful בפעולה

אם המיזם יצליח, בוטיפול יהיה זמין בצבעים: לבן, כחול, אדום או שילוב שלהם. ו-150 התורמים הראשונים אשר יתרומו מעל ל-199 דולר אך יזכה להיות בין בעליו הראשונים של רובוט הנוחכות החברתי. [Kickstarter]

בוטיפול בקרב חרבות-אור

קרא עוד:  Mi Box S ב-58 דולר ועוד הנחות במבצעי הקיץ של Banggood

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.