ניופאן, יבואנית מוצרי החשמל משווקת את אוזניות הספורט של BOSE שכוללות גם מד דופק, ה- SoundSport Pulse. ניתן לעקוב אחרי קצב פעימות הלב באמצעות אפליקציות תומכות כגוןRunKeeper, Nike+Running, MapMyRun  ו- Runtastic.

SoundSport Pulse הינן אוזניות בלוטות מתקדמות וכוללות סוללת ליתיום יון חדשנית נטענת המספיקה ל- 5 שעות עבודה רציפה. מתאמי הסיליקון המיוחדים  StayHear המגיעים ב- 3 גדלים, קטן, בינוני וגדול שומרים על תנוחה אופטימלית בתוך האוזן גם בפעילות ספורטיבית נמרצת ביותר. הן עמידות בפני זיעה ומזג אוויר גשום, מגיעות עם ציפוי בד הידרופובי ומפיקות צליל עוצמתי וצלול, מלא ואיכותי כמיטב המסורת של BOSEבטכנולוגיית  Volume-optimized EQהבלעדית של היצרן המבטיחה צליל מאוזן וטבעי יותר בכל עוצמת קול.

SoundSport Pulse הן אוזניות קומפקטיות וקלות (23 גרם בלבד) המעוצבות לספק את חוויית המוסיקה במלואה ללא הפרעה וללא ניתוק מהסביבה כך שהשימוש בהן אינו מסכן את הרצים והמדוושים בחוץ. לאוזניות מיקרופון וכפתורי בקרה מובנים לשליטה נוחה בסמארטפונים והמעבר הקל בין שיר לשיר ובין האזנה למוזיקה לשיחת טלפון, מקלים מאד במהלך ריצה או רכיבה.

ניתן להשיג ברשתות החשמל הנבחרות במחיר מומלץ לצרכן של מחיר 1000 שקלים.

*הודעה לעיתונות