מותג האודיו האמריקני בוז (Bose) משיק דגם ראשון של אוזניות ללא חוטים, בדומה ל-AirPods של אפל (Apple) או Gear IconX של סמסונג (Samsung). הדגם של בוז, SoundSport Free, מתמקד בתכונות מועילות במיוחד למתעמלים וספורטאים, ולטענת החברה יציע איכות צליל משופרת וחיבור Bluetooth איכותי ויציב יותר לעומת המתחרים.

ל-SoundSport Free עיצוב ייחודי שאמור להבטיח אחיזה טובה (בניגוד ל-AirPods הידועות לשמצה בנכונותן להחליק החוצה וליפול בכל רגע), והתאמה מושלמת לאוזן באמצעות שלושה גדלים שונים. הן עמידות בפני נוזלים ורטיבות, כך שניתן להשתמש בהן גם בגשם וגם במהלך אימון אינטנסיבי ומלא זעה.

מיקום אנטנת ה-Bluetooth אמור להבטיח, כאמור, חיבור יציב במיוחד למכשירים הנמצאים במרחק של עד שלושה מטרים מהאוזניות, ואקולייזר אוטומטי יתאים את עוצמת השמע לתנאי הסביבה ולסגנון המוזיקה עצמה (תכונה שכבר קיימת בחלק מדגמי אוזניות ה-Bluetooth של בוז וזכתה לשבחים).

כמו רוב האוזניות מסוג זה, ה-SoundSport Free כוללת גם מארז נשיאה ובו סוללה מובנית, המסוגלת להטעין את האוזניות פעמיים. כל טעינה מספיקה לחמש שעות האזנה, כך שבסך הכל מספקת הערכה כ-15 שעות האזנה ללא צורך בחיבור לשקע. נקודה אחת שבה האוזניות של בוז אינן מתעלות בקלילות על מתחרי הקטגוריה היא המחיר: 249.95 דולרים בארה"ב, שהם כמעט מאה דולרים יותר מה-AirPods שנמכרים ב-159 דולרים), ומציבים את ה-SoundSport כאחת האוזניות האלחוטיות היקרות על המדף.

קרא עוד:  סוללת הגיבוי החדשה של שאומי תוכל להטעין את הטלפון וגם את המחשב במקביל (עדכון)