ניופאן משיקה בישראל את רמקול הבלוטות' הנייד החדש של Bose. ה-SoundLink Color הינו רמקול נייד קומפקטי ביותר אשר מפיק סאונד איכותי בעוצמה גבוהה ביותר.

הרמקול קל לשימוש ומתחבר באופן אלחוטי לכל טלפון חכם, טאבלט או מכשיר תואם בלוטות' אחר. כאשר התהליך אף מלווה בהנחיות קוליות המפשטות את ההתקנה והחיבור. קישוריות הבלוטות' המתקדמת מאפשרת לעבור בין שני התקני בלוטות' בקלות ובעת הכיבוי הרמקול אף זוכר את המשתמשים האחרונים ומתחבר אליהם חזרה באופן אוטומטי.

הרמקול החדש של Bose  הינו חזק ועוצמתי ומאפשר יציאה מהבית ושימוש ממושך ללא חששות בזכות סוללת ליתיום חדשנית המותקנת במכשיר. הסוללה מאפשרת עד 8 שעות פעולה רצופה ונוחות טעינה באמצעות כבל USB ההופכת את הטעינה לזמינה בכל מקום.

הרמקול מגיע בחמישה צבעים לבחירה: שחור, לבן, אדום, כחול ומנטה. לכל רמקול פנל שליטה עליון האפשר שליטה על עוצמת הסאונד, מקור השמע והפעלת/עצירת המוסיקה.

מחיר מומלץ לצרכן  899  ₪.

ניתן להשיג ב- Bose Center, אלמ דיוטי פרי, ביג בוקס ו-IDigital

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.