ניופאן, היבואנית הרשמית של מוצרי בוז (Bose) לישראל, השיקה בישראל את ה-Bose Sleepbuds אוזניות למיסוך רעשים המיועדות לשפר את איכות השינה ולהציע שנת לילה בריאה, מלאה וללא הפרעות.

אוזניות Bose Sleepbuds מסמנות את כניסת החברה לתחום ה-'Wellness', מוצרים המיועדים לשיפור איכות החיים. בניגוד לטכנולוגיה לביטול רעשים בהן מצוידות דגמי האוזניות האחרות של החברה, Sleepbuds נעזרות ברעשי הרקע סביב המשתמש ושילובן בצלילי רעש לבן כמו פכפוך מים, צלילי יער, רחשי טבע ועוד –  ועל ידי כך למסך אותם ולסייע לשנת לילה מלאה.

מדובר במוצר שתוכנן אך ורק למטרה זו ואינן מאפשרות להאזין למוזיקה באמצעות הטלפון. מעבר לטכנולוגיה למיסוך הרעשים, הן ניחנות בעיצוב קטן במיוחד שאינו בולט החוצה מן האוזן וזאת על מנת לאפשר שכיבה על הכר ללא הפרעות. בנוסף, זמן הסוללה של האוזניות מספיק ל-16 שעות שימוש או שתי לילות בשינה של 8 שעות, כשקופסת האחסון שלהן מאפשר עד שני מחזורי טעינה נוספים.

Image result for Sleepbuds

קישוריות הבלוטות' של Sleepbuds כאמור אינו נועד לצורך האזנה למוזיקה או ניהול שיחות, אך כן זו נועדה כדי לתקשר עם האפליקציה, לבדוק את אחוזי הסוללה, לקבוע שעון מעורר אישי, בחירת סוג הרעש הלבן וכמובן כוון עוצמת הקול.

אוזניות Bose Sleepbuds יגיעו לחנויות בהמשך השנה במחיר של 1,199 שקלים, כשעד סוף השנה אלה יוצעו במחיר השקה מיוחד של 999 שקלים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.