אחרי יום ארוך בעבודה, נסיעה או טיסה ארוכה או סתם יום עמוס, כל מה שאנו רוצים זה לעצום את העיניים ולהתנתק מכל הקורה סביב. רעש מנועים, טלויזיה בעוצמה חזקה או שיחה ערה של אנשים סביבנו – כל אלה מונעים מאיתנו את השקט והשלווה.

במיוחד בשביל זה חברת BOSE, המובילה בעולם בתחום האודיו, משיקה את ה -Bose QuietComfort 15, אוזניות בעלות טכנולוגיית Acoustic Noise Cancelling® הכוללת מיקרופונים מיוחדים באוזנייה המנטרלים את הצליל מבחוץ. הדגם החדש עולה על קודמיו ביכולת נטרול הרעשים ומבטל קשת רחבה יותר של תדרים.

בעזרת האוזניות ניתן לחוות טיסה ללא רעשי המנועים, עבודה שקטה מול המחשב, האזנה רגועה תוך צפייה בסרט בבית או קבלת שקט למחשבה.

אלקטרוניקה מתקדמת מזהה רעשים חיצוניים לאוזניה על ידי שני מיקרופונים ייחודיים ושולחת אות נגדי לאות הלא רצוי. התוצאה: הפחתת הרעש. העיצוב הארגונומי המיוחד מאפשר נוחות רבה בעת האזנה ואחסון פשוט והריפוד מותאם לאוזן באופן מושלם.

בזכות משקלן הנמוך, הן אינן מורגשות בעת ההאזנה ולכן מעניקות אפקט של רגיעה מושלמת. הערכה כוללת כבל 1.5 מ', מתאם לפלאג דואלי (עבור מטוסים), סוללה AAA ותיק נשיאה מהודר.

מחיר 2790₪. (הודעה לעיתונות)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.