בזמן הקרב המתחולל בתחום האוזניות משתיקות הרעשים בין QC35 II של Bose ל-1000XM3 של סוני (Sony), הצטרפה לאחרונה גם ג'אברה (Jabra) עם Elite 85h שסקרנו כאן אצלנו. אבל עבור Bose זה לא מספיק והיום היא הכריזה על דגם מוביל חדש – Bose Noise Cancelling Headphones 700.

בדומה ל-QC35, מחירן לא ממש זול ועומד על 399 דולרים (כ-1,450 שקלים לפני מיסים), אבל נכון לכרגע הן יימכרו בנוסף לדגם הקודם כמוצר יוקרתי ומעוצב יותר. את זה כבר ניתן לראות בתמונות, שכן הפעם מדובר בדגם מסוגנן בדגש על נראות וסטייל.

לדברי החברה, אוזניות Noise Cancelling Headphones 700 הן "יותר מרענון קל", וזו הסיבה כי המותג QuietComfort הוסר מהשם והן עוצבו מחדש לגמרי. "הן רגע מכריע באבולוציה של האוזניות. חכמות יותר, ומסוגלות לבצע הרבה יותר מבעבר." אמרו בחברה.

בין החידושים שמציעה Bose בדגם 700 הוא שיפור חווית האזנה על ידי שדרוג מעגלים חשמליים פנימיים לצמצום פגיעת מנגנון הסינון רעשים. אפשר כעת להתאים את רמת הסינון הרעשים הסביבתי ובדומה לאוזניות מתחרות ניתן להאזין למתרחש בסביבה בלחיצת כפתור ולנהל שיחה מבלי להסיר את האוזניות.

יש כמובן גישה מהירה למסייעת הוירטואלית שבטלפון (אלקסה או Google Assitant), אקולייזר אקטיבי דרך אפליקציה, מערכת של 4 מיקרופונים, סוללה המספיקה ל-20 שעות שימוש וטעינה מהירה בחיבור USB-C, הן מתקפלות ומגיעות בנרתיק קשיח לנשיאה.

קרא עוד:  סנדיסק הציגה ב-CES אבטיפוס לכונן SSD נייד בנפח 8 ט"ב

אוזניות Noise Cancelling Headphones 700 של Bose יושקו ב-30 ביוני בספר מדינות בעולם. החברה גם חשפה תוכניות להשיק אוזניות נטולות חוטים משתיקות רעשים בשם Bose Noise Cancelling Earbuds 700, אולם אלה יושקו לא לפני 2020.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.