ישנם מאות, אם לא אלפי, אביזרים נלווים לסלולר המאפשרים לנו התומכים לנו בצורות שונות בטלפון. אבל, אם אנחנו ברכב, רוכבים על אופניים או רק רוצים להטעין את המכשיר תמיד נחפש דבר פשוט- מקום להניח אותו. פיתוח ישראלי חדש ומעניין בשם Bondi (בונדי) הגיע לידנו ובדקנו.

האיש הגמיש
האביזר, עשוי סיליקון קשיח וגמיש המגיע במגוון רחב של צבעים ומאפשר לנו אחיזה ולתלייה של מכשיר הסלולר שלנו במגוון רב של שימושים. מדובר בפטנט ישראלי רשום המהווה פתרון די פשוט לכל בעיותינו הקטנות.

Bondi בעצם "מחבק" את מכשיר הסלולר שלנו בעזרת שתי "ידיים" קטנות ושתי רגליים, ובחלקו העליון ישנה ידית לתלייה (כמו קולב).  ידית זו מאפשרת לנו לתלות את הסלולר כמעט על כל מקום שנרצה, אם זה על מראה הרכב, מתקן אימון בחדר הכושר, על האופניים ואפילו על המטען המחובר לקיר. ניתן גם לכופף את ידית התלייה כך שיהיה ניתן להשעין את המכשיר ולצפייה בוידאו או סתם להניח על השולחן בזווית. באופן הזה, מאפשר ה-Bondi לתלות את המכשיר בכל מיני מקומות מבלי להיות תלוי באביזרים שונים (בסגנון של מוצר all in one) ובזוויות מסויימות בהתאם לאופן השימוש שלו בסמארטפון. בנוסף הוא מספק הגנה מסויימת מפני נפילות של המכשיר, אם כי לא היינו בונים על כך שכאשר הוא ייפול מגובה רב על הרצפה באופן כזה שאחת מפינות הסמארטפון תפגע, שכן נפילה שכזו למכשיר כמו האייפון יכולה לגרום למסך להישבר.

קרא עוד:  רמקול PartyBox 300 של JBL יהפוך כל חדר לדיסקוטק

וידאו: כך נשתמש ב-Bondi

בחברה אומרים כי המכשיר מתאים לכל גדלי המכשירים הקיימים, ואכן, כאשר חיברנו אותו למכשיר סמארטפון כגון אייפון או גלקסי S  לא נתקלנו בבעיות (בעצם, כל מכשיר עם מסך 4 אינץ'). הרגליים והידיים גם הם גמישות, כך התאמנו אותו לגודלו של המכשיר, אולם רק כאשר חיברנו מכשיר בעל מסך גדול יותר (גלקסי S 2 לדוגמה), הידיים שאמורות להחזיק את המכשיר הסתירו לנו את המסך, דבר בעייתי כאשר מדובר במסך מגע. אומנם אפשר להטות את ה"ידיים" מעט מעלה אך זה מקטין את אחיזת האביזר במכשיר, ולכן זה מאוד תלוי באיזה סוג מכשיר מייעדים אותו לשימוש.

ל-Bondi ישנם עוד עשרות שימושים פרט לתפיסת מכשיר הסלולר שלנו, כך ניתן להשתמש בו כסימנייה, כמקום לשמור בו את המפתחות, לתפוס כבלים במקומם ואפילו מעצור לדלת. למרות ההיצע האפשרויות הרחב שהוא מציע, צריך תמיד לזכור שאם אנחנו רוצים לקחת אותו איתנו, אי אפשר להשאיר אותו תמיד מחובק למכשיר הסלולר ולכן צריך לחשוב על כך מראש.

מבחינת החומר ממנו עשוי האביזר, מדובר בסיליקון גמיש שלאחר מספר לא מבוטל של קיפולים נשאר שלם ללא שום קרעים. לא ניתן לדעת כיצד ישפיע החום והשמש הישירה על צבעו וגמישותו של המוצר אם נרצה לתלות אותו ברכב, אך הוא עושה רושם של מוצר עמיד.

שורה תחתונה
מדובר באביזר חביב שבהחלט יכול לעזור לנו בשימוש היומיומי עם המכשיר שלנו והגמישות הרבה שהוא מפגין במספר מקומות ואפשרויות שונים, אך כאשר החברות השונות רק מגדילות את מימדי מסך המכשיר שלנו, נראה כי האביזר יתחיל לאבד את יתרונו שכן לרובינו מכשיר עם מסך 4-4.3 אינץ' וכי המכשירים הבאים יהיו עם מסכים גדולים יותר שלא כ"כ יתאים לאביזר, ובכלל נראה כי האביזר עוצב במיוחד עבור האייפון, אבל הרעיון נחמד למדי, רק לדעתנו הוא יכל להיות זול יותר ממחירו כיום.

קרא עוד:  Mi Box S ב-58 דולר ועוד הנחות במבצעי הקיץ של Banggood

מחיר: 59 ₪, ו-10% הנחה באמצעות הקופון ilikebondi. להשיג באתר החברה.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.