באירוע שקיימה אתמול בחנות שלה ב-TLV Fashion Mall הציגה Bang & Olufsen הדנית את מוצריה החדשים שיימכרו בישראל.

את עיקר תשומת הלב תפסה Beovision Harmony – טלוויזיה חכמה המשלבת מקרן קול מתקפל מצופה עץ. כאשר הטלוויזיה מכובה, המקרן מסתיר את המסך, וכאשר מדליקים אותה שני חלקי המקרן נפתחים בכיוונים מנוגדים ומתמקמים בתצורה אופקית מתחת למסך.

מקרן הקול מכיל 6 רכיבים, בהם שני וופרים לבאס, כשלכל אחד מהם מגבר משלו. בעדכון קושחה שייצא בקרוב תתמוך הטלוויזיה בהאזנה למוזיקה מבלי שהטלוויזיה והרמקולים יזוזו, אלא באופן שבו רק הפס העליון של המסך, מעל הרמקולים, יציג מידע על השיר המתנגן.

המסך עצמו מיוצר בידי LG בטכנולוגיית OLED והוא מציע רזולוציית 4K ותמיכה ב-HDR. הצד החכם של Beovision Harmony הוא מערכת ההפעלה WebOS.

הטלוויזיה מגיעה בגדלים של 65 או 77 אינץ' ובמחירים התחלתיים מ-57,100 או 76,800 שקלים בהתאמה – כ-6,000 שקלים יותר ממחירה באירופה, שם הושקה לפני כשלושה חודשים.

B&O הציגה בנוסף מקרן קול ייעודי ראשון מתוצרתה עבור טלוויזיות קיימות. Beosound Stage כולל 11 רכיבי צליל, כולל וופרים לבס החוסכים את הצורך בסאב-וופר נפרד. המכשיר תומך ב-Dolby Atmos לצליל היקפי. המסגרת שלו עשויה אלומיניום או עץ וכיסוי הרמקולים הוא בד תוצרת החברה הדנית Kvadrat. המחיר: החל מ-5,990 שקלים.

מוצר נוסף שמגיע לישראל הוא הדור השלישי של האוזניות נטולות החוטים Beoplay E8, שהוכרז בחודש שעבר ומגיע עם חיי סוללה כפולים משל הדור הקודם, לצד כל הטכנולוגיות שניתן לצפות להן באוזניות נטולות חוטים של מותג גדול. הן צפויות להגיע בפועל בסוף החודש הבא ומחירן 1,390 שקלים.

קרא עוד:  סוני הכריזה על Xperia L4 לשוק הביניים ולמטה מכך

לצד המוצרים החדשים, הציגה החברה גרסאות חדשות לרמקולים הקיימים שלה, ביניהם Beosound 1 ו-Beosound 2 המגיעים עתה עם תמיכה בעוזרת הקולית של גוגל ובמחירים של החל מ-5,990 ו-7,990 שקלים, בהתאמה; Beosound Edge, שמחירו 12,890 שקלים; רמקולי הקיר המשושים Beosound Shape המיועדים להרכבת 'כוורות' רמקולים; הרמקולים הרצפתיים Beolab 20, שמחירם כ-120,000 שקלים; דור שלישי לאוזניות ה-Over-Ear מדגם Beoplay H9 במחיר של 1,990 שקלים; והרמקול הנייד Beoplay A1 שמחירו 990 שקלים. כל הדגמים המשודרגים מגיעים בצבעים חדשים הכוללים שחור, לבן, כסף ועוד.

Image result for Beosound 2
Beosound 2