חברת BlueStacks שחשפה לאחרונה את קונסולת GamePop הרצה על אנדרואיד ומספקת תמורת $6.99 לחודש כל משחק שנרצה בחינם, מוסיפה עוד קונסולת משחק , עוד לפני שהקונסולה הראשונה הגיעה לחנויות.

קונסולת ה-GamePop Mini תסופק בחינם באותו מודל של שירות חודשי מתחדש בעלות $6.99, אולם בניגוד לקונסולה הראשונה הנמכרת בסכום של $129, הקונסולה החדשה תסופק בחינם לנרשמים לשירות למשך 12 חודשים ($83.88 סה”כ) לפחות. למי שמוצא שקונסולת ה-GamePop Mini היא לא מה שהוא דמיין שהיא, הוא יכול לבטל בכל עת במהלך תקופה של 12 החודשים, וכל מה שהוא יידרש לעשות הוא לשלוח בחזרה את הקונסולה ולשלם קנס של $25.

BlueStacks לא חשפה את מפרט הקונסולה החדשה ומדוע זו מוצעת בחינם בניגוד לקונסולה הגדולה יותר בתשלום, אולם לדבריה שניהם מספקים אותן יכולות על גבי מערכת האנדרואיד וכאלטרנטיבה לקונסולת $99 המפורסמת Ouya שצפויה להימכר השבוע בחנויות בארה”ב. אבל הקאצ’ העיקרי בקונסולת המיני כך נראה הוא ההתחייבות של המשתמש לשירות המתחדש שכן ברגע שהחליט המשתמש להפסיק לשלם לשירות, הקונסולה תחדול לעבוד והוא לא יכול לשחק גם במשחקים שכבר הורדו.

בנוסף, BlueStack החלו להפעיל משחקי אנדרואיד גם על מחשבי Windows וכן הכריזו לאחרונה כי גם חלק ממשחקי iOS יפעלו על המערכת, כך שמפתחי המשחקים יוכלו להציע משחקים גם לבעלי הקונסולה. כל אלו לא יעבודו אם המשתמש אינו ישלם לשירות החודשי.

קרא עוד:  סוני חשפה בטעות רימייק למשחק Resident Evil 3

קונסולת ה-GamePop Mini תחל בהזמנה מוקדמת החל ממחר (ב’) באתר החברה, ה-GamePop המקורית כבר זמינה בעבור $129 והשקתם צפויה להיערך בזמן הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.