שעונים חכמים עדיין יקרים באופן יחסי עם תג מחיר שמתחיל ב-149 דולר, אך נראה כי בקרוב נוכל להצטייד בשעון Android Wear במחיר קטנטן במיוחד של 50 דולר.

כמו שהיצרניות הסיניות הביאו לנו טלפונים חכמים זולים במיוחד, נראה כי Bluboo יורה את יריית הפתיחה בקרב על השעונים החכמים המוזלים ועל-פי מידע ותמונות שדלפו לרשת נראה כי החברה עובדת על שעון חכם בשם ה-Bluboo Uwatch, בעל תג מחיר של 50 דולר.

אין לצפות לשעון בעל מראה יוקרתי וה-Uwatch נראה זול ובסיסי עם מסך מרובע ורצועה דמויית עור. בתחתית המסך ניתן להבחין בעיגול שייתכן ומסמן כפתור ולא ברור אם הוא שם מכיוון שמסך המכשיר הוא לא מסך מגע ואם אכן כך הדבר, לא ברור איך מתפעלים את מערכת האנדרואיד לא מסך שכזה. כמו-כן טרם יודע באילו חיישנים יצוייד השעון החכם ומהו גודל המסך ואיכותו.

ללקוחות שמעוניינים בשעון בעל מראה יוקרתי יותר לחברה יש ה-Xwatch, שעון בעל מראה ספורטיבי עם מסך עגול, GPS, ברומטר, מד-דופק ועוד, החברה מציינת כי בניגוד לשעונים חכמים אחרים זהו השעון החכם הספורטיבי האמיתי הראשון ועל-פי תמונות ההדמייה, הוא בהחלט נראה שכזה עם מסגרת ורצועות גומי בצבעים בוהקים. כרגע השעון לא זמין למכירה ואין עליו מידע נוסף מעבר לפרסום בבלוג של החברה.

Bluboo הוא לא יצרנית עלומה לגמרי ומוקדם יותר החברה השיקה את מותג ה-Xtouch, מכשיר דגל במחיר של 179-דולר, שהחברה טוענת שהוא חזק ועמיד במיוחד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.