חברת BLU האמריקאית השיקה בארץ שני דגמים לשוק הביניים התחתון התומכים בדור רביעי: Life Mark ו-Studio One הנמכרים ב-949 ו-999 שקל בהתאמה.

מדובר בשני מכשירים כמעט זהים במפרט ובעל מראה יוקרת יחסית המשלב מסגרת אלומיניום וזכוכית, המצוידים במסך 5 אינץ’ ברזולוציית 720p עם צפיפות פיקסלים של 294ppi וזכוכית Gorilla Glass 3. הם פועלים על שבב מרובע ליבות MT6735 מבית מדיה-טק (MediaTek) לצד זיכרון עבודה (RAM) של 2GB ואחסון פנימי של 16GB עם אפשרות הרחבה עד 64GB נוספים.

BLU Studio-One-Black

המצלמה הראשית היא 13 מגה פיקסל עם צילום וידאו ב-Full HD והמשנית היא 5 מגה פיקסל. ישנה סוללה של 2,450 מיליאמפר/שעה המספיקה עד 17 שעות שיחה ומערכת האנדרואיד היא בגרסה 5.1 בממשק הבסיסי ובחברה מבטיחים עדכון לאנדרואיד 6 בהמשך השנה. ההבדל בין שני הדגמים הוא בעיצוב, כאשר OneStudio מעט יותר עגלגל והגב קמור (בתמונה למטה) ואילו Life Mark במראה יותר מרובע, ומלבד זאת הוא גם כולל חיישן טביעות אצבע מאחור.

שני המכשירים זמינים לרכישה בחנויות ורשתות הסלולר ברחבי הארץ.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.