יצרנית הטלפונים בלו (Blu) החליטה להשיק מותג חדש בשם בולד (Bold), והמכשיר הראשון שמושק תחת המותג הזה הוא Bold N1 שמיועד לאמצע שוק הביניים ומעלה, וכמו בדרך כלל אצל החברה, במחיר יחסית נוח.

N1 מצויד במסך AMOLED בגודל של 6.4 אינץ' בעיצוב 2.5D מודרני שאומר שאין שוליים כמעט מהצדדים אבל קצת למעלה ולמטה. המסך המוגן ב-Gorilla Galss 5, מציע רזולוציית +FHD והוא נקי לחלוטין עם חיישן טביעות אצבע מתחתיו למטה ועם מצלמה קופצת למעלה. מצלמה זו מגיעה עם חיישן S5K4HZ של סמסונג (Samsung) בגודל 13 מגה-פיקסל ומפתח f/2.0 שלפי החברה יכולה להחזיק מעמד 50,000 פתיחות וסגירות. היא גם נפתחת אם בוחרים להשתמש בזיהוי פנים כדי לפתוח את N1 מנעילה.

המערכת על שבב היא Helio P70 של מדיה-טק (MediaTek) המבוססת על ארבע ליבות Cortex-A73 וארבע ליבות Cortex-A53 במהירות מרבית של 2.1 גיגה-הרץ. המכשיר מגיע עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון שניתן להכפלה עם microSD.

מאחור שתי מצלמות. הראשית מצוידת בחיישן IMX499 של סוני (Sony) בגודל 16 מגה-פיקסל, והמשנית היא בגודל של 5 מגה-פיקסל לצילומי עומק. יש תמיכה בבינה מלאכותית לקביעת סצנת הצילום, יש מצב לילה, והחברה טוענת לזום דיגיטלי מרבי של 30x.

הסוללה עמה מגיע N1 היא בנפח עבודה של 3,500 מילי-אמפר/שעה והיא מגיעה עם מטען 18 וואט ותמיכה בטעינה מהירה אלחוטית בתקן Qi. המחיר הרשמי הוא 250 דולרים אבל הוא נמכר כעת באתר החברה תמורת 200 דולרים בלבד, ובצבע שחור בלבד.

קרא עוד:  רשת iDigital תחל לשווק חבילות סלולר מוזלות של פלאפון
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.