ותיקי הגיימרים שאוהבים משחקי אסטרטגיה בזמן אמת (RTS), בוודאי לא וויתרו על שעות רבות עם Warcraft III שנחשב לאחד המשחקים הטובים באחת מסדרות המשחק המוערכות ביותר בתחום. בשנה הבאה, הם יקבלו את האפשרות לחזור ליקום המשחק הזה – ואולי בעצם למשחק הזה עצמו.

בליזארד (Blizzard), אחרי שהכריזה על חזרה לסדרת Diablo אבל בפרק שמיועד באופן בלעדי לתחום המובייל, הודיעה גם שהיא תשיק ב-2019 גרסה מחודשת, במיוחד בהיבט הגרפי כמובן, של משחק האסטרטגיה הקלאסי שייקרא Warcraft III: Reforged – אולי לא Warcarft IV שהיו רבים שחיכו לו, אבל בכל זאת חזרה לשטח.

"מדובר ביצירה מחדש מלאה של קלאסיקת משחק אסטרטגיה בזמן אמת", מסרה החברה וגם הודיעה שהמשחק כבר זמין להזמנה מוקדמת במחיר של 29.99 דולרים. מהדורת Spolis of War מכילה גם פריטים שמיועדים למשחקים אחרים של החברה, ועוד כמה מתנות, והיא עולה 39.99 דולרים.

ויש גם קדימון שמציג משחקיות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.