הטקסים, הפרסים והמתנות שנועדו לחגוג עשרים שנה ל-StarCraft כבר מוכנים במקומם. בליזארד (Blizzard), שרק בשנה שעברה שחררה את StarCraft: Remastered, גרסה מעודכנת של המשחק המקורי ברזולוציית HD, החליטה להרים השנה את הרף ולצאת לחגיגות מקיפות לאחד ממשחקי האסטרטגיה בזמן אמת (RTS) הגדולים בהיסטוריה.

כחלק מהחגיגה, שמרוכזת בדף מיוחד באתר החברה, מחלקת בליזארד מתנות שונות שבאות לידי ביטוי במשחקים השונים שהיא מציעה כיום. כך, לדוגמה, שחקני StarCraft: Remastered יכולים להוריד ערכת נושא מיוחדת עבור ממשק השליטה של המשחק, שחקני Diablo III יכולים להוריד כחיה מלווה את ספינת חלל אימתנית, ואפילו במשחק הקלפים Heartstone היא מצאה לשלב את StarCraft עם מסלול הרפתקאות מיוחד שלוקח את השראתו מהמשחק ויהיה זמין בין ה-21 ל-25 במרץ. ויש עוד, כמעט לכל משחק קיים של בליזארד.

בנוסף תקיים תזרים החברה תכנים מיוחדים ייעודיים ב-Twitch.TV וגם ב-YouTube בו היא תציג בערוץ הייעודי של המשחק ראיונות עם אנשים שקשורים למשחק בעבותות בצורה כזו או אחרת.

פרטים נוספים יהיו זמינים, כאמור, באתר המיוחד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.