שמש, קיץ וחום נוראי. הדרך הטובה ביותר להצטנן היא כנראה בבריכה או בים, וכמובן שמוזיקה טובה מלווה את החגיגה. בדיוק בגלל זה החלטנו לנעול כפכפים, לחבוש כובע, לצאת למקום הכי רטוב שמצאנו כדי לבדוק את הרמקול האלחוטי BlitzWolf BW-F3 שבין תכונותיו השונות, גם חסין למים.

קודם כל רמקול אלחוטי

את בליץ-וולף (BlitzWolf) כבר הספקנו להכיר. היא נחשבת ליצרנית סינית עם מותג יחסית חזק ועם מוצרים איכותיים למדי. זה אינו הרמקול האלחוטי הראשון בפורטפוליו המוצרים שלה, אך הקודמים אינם חסינים ועמידים כמו BW-F3.

למרות גודלו, BlitzWolf BW-F3 מציע קודם כל סאונד חזק ואיכותי למדי. כזה שאפשר להפעיל אותו במקומות עמוסי משתתפים כמו פיקניק או בעת בילוי בים, ובכך זאת ישמעו אותו ממרחקים. עוצמת השמע בהחלט הפתיעה אותנו, כמו גם העובדה שבעוצמת קול גבוהה לא נשמעה צרידות, כפי שמתרחש לרוב.

את העוצמה מצליח הרמקול האלחוטי להפיק בזכות זוג דרייברים בגודל 40 מ"מ, איכות High Fidelity והספק של 5 וואט לכל אחד ובשילוב של סאב פאסיבי המורגש היטב במוזיקה שיודעת לנצל אותו. בחנו אותו במספר מצבים כמו בבית, בסביבה רועשת וסתם עם חברים, והסאונד נשמע היטב.

BlitzWolf BW-F3

רמקול חסין למים

את החסינות למים של BlitzWolf BW-F3 אפשר מיד לזהות לפי העיצוב שלו. הוא מחופה בגומי סיליקון חזק, כזה שגם מספק לו הגנה כנגד נפילות מגובה, ומעניק הרגשה של מוצר חזק ועמיד. הכפתורים הממוקמים בחלק העליון מחופים גם הם בסיליקון וקשים ללחיצה, זאת כדי שלא יילחצו בטעות בעת שהרמקול נמצא בתיק. חיבור הטעינה הנמצא בדופן ימין מכוסה באטם גומי כדי שחלילה לא יחדרו מים פנימה, ולבסוף, יש גם רצועה המחוברת לרמקול לצורך נשיאה קלה.

בשימוש ברמקול בתוך המים או מחוצה לו לאחר שנרטב, יש השפעה רבה. מכיוון שגריל הרמקול מקדימה מחורר, הדרייברים חשופים לחדירה של מים, לא דבר שגורם לנזק רק שהסאונד נשמע מעומעם מאוד והאיכות יורדת פלאים. לכן אמנם אפשר להכניס אותו למים, אבל אין לצפות לשמוע כמו שצריך לאחר מכן, עד שהמים מתייבשים לחלוטין.

התפעול שלו הוא פשוט מאוד. כל שצריך לעשות הוא ללחוץ ארוכות על כפתור ההפעלה, ונורית כחולה תדלק בקדמתו כדי לסמן כי הוא פועל ומוכן לסנכרון. מפעילים בטלפון את קישוריות הבלוטות' ומבצעים חיפוש להתקן. לאחר החיבור הראשוני ניתן כבר להתחיל ולהשתמש בו.

BlitzWolf BW-F3 Connector

מלבד האזנה למוזיקה אפשר גם להשתמש ברמקול כדיבורית אלחוטית לכל דבר בזכות המיקרופון הנמצא בקדמתו. בשימוש בחדר ניסיון השיחה עבר חלק, והצד השני שמע אותנו היטב, אולם במקום מעט יותר רועש כבר היה קשה לשמוע אותנו ונדרשנו לעבור לשימוש בטלפון עצמו. לא היינו בונים על ביצוע שיחות באמצעותו כאשר אנחנו בחוץ.

הסוללה של BlitzWolf BW-F3 בעלת הספק של 2,000 מילי-אמפר/שעה, והיא מספיקה לכחמש עד שש שעות עבודה בעוצמת שמע בינונית. הטעינה מתבצעת בחיבור microUSB. ניתן לחבר אליו כל מכשיר התומך בקישוריות בלוטות', כולל מכשירי אנדרואיד ו-iOS, או לחבר התקנים מוזיקה ונגנים בחיבור 3.5 מ"מ סטנדרטי.

מחירו של הרמקול עומד על 29.99 דולר, שהם כ-120 שקל בלבד והוא נמכר באתר המכירות Banggood שמסר לנו את המוצר לבדיקה. למזינים קוד 9acadd יזכו ל-10% הזמנה לזמן מוגבל.