הנה הגיעה התקופה בה יוצאים מכשירים חדשים, והתהיות האם המכשירים הקודמים ייזכו לעדכון שישדרג להם את התוכנה לגרסה האחרונה. הבשורה האחרונה מהתחום מגיעה מ-HTC, אשר עדכנה את ממשק ה-Sense המוכר שלה במכשיר ה-One M9 וכעת היא שינתה את שם הלאנצ’ר מ-Blink Feed ל-Sense Home.

החידוש בממשק, זאת מלבד הצבעים וליטושים שונים, הוא היכולת שלו ללמוד את המשתמש ולהתאים זאת בהתאם לצורך. כך ישנו וודיג’ט חדש במסך הבית הכולל את מגוון היישומים שלנו במעין תיקייה, שבלחיצת כפתור נוכל לעבור בין יישומים בבית, בעבודה או כאשר אנחנו בחוץ.

למי שחובב את BlinkFeed, פיד החדשות סטייל Flipboard הוא כמובן לא הולך לשום מקום ועדיין ניתן להחליק במסך הבית ולהגיע למגוון העדכונים האחרונים מהעולם ולהוסיף גם משלנו. יש כעת גם חידוש משמעותי נוסף בממשק ה-Sense 7 האחרון וזה כולל ערכות נושא שנוכל להחליף בלחיצת כפתור וגם להוריד נוספות אם נרצה.

העדכון מביא את כלל החידושים האחרונים של הממשק ועוד וזמין להורדה בחנות ה-Google Play גם למכשירי הדור הקודם, ה-M8 ו-M7. יש לשים לב כי נדרש להורד גם את מסך הנעילה ו-Service Pack.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.