חובבי בלקברי (BlackBerry) ככל הנראה יתאכזבו: גם הטלפון הבא של החברה עם מסך מגע לא יוביל אותם אל הקצה העליון של השוק אלא ינסה להתחרות בשוק הבינוני.

לפי התצורה שנחשפה באתר N4BB הטלפון, שמכונה Rio, מדובר במעין שילוב של ה-Classic, שזה עתה הושק לבין ה-Z30, מכשיר המגע שהחברה השיקה לפני מספר חודשים.

כך, לדוגמה, כמו ה-Classic יהיה ה-Rio מבוסס על ה-Snapdragon 4 Plus של קוואלקום (Qualcomm) כפול הליבה במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ, ויהיה מצויד ב-2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה שמלווים ב-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי ואפשרות הרחבה עם כרטיס microSD. הממסך הוא בגודל 5 אינץ' ברזולוציה של 1,280×720 פיקסלים בלבד.

מאחור יש מצלמת 8 מגה-פיקסלים ומקדימה 2 מגה-פיקסלים. הסוללה היא בנפח של 2,800mAh והיא לא ניתנת להחלפה ידנית. המכשיר תומך ב-LTE וכן מציע אפשרות לנקודה חמה ב-4G. את תמונת הקישוריות משלימים תמיכה ב-WiFi עד תקן 802.11n וכן בלוטות' 4.0, DNKA ו-Miracast. הוא גם מצויד בשני מיקרופונים לביטוח רעשי רקע. העובי של המכשיר יהיה 9.5 מ"מ.

ה-Rio אמור להגיע לחנויות בפברואר 2-15 ככל הנקרה עם תג מחיר של 299 דולרים.

(מקור)

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.