בלקברי (BlackBerry) חוזרת למקורות שלה. החברה שהולכת ומדרדרת בנתח השוק שלה, הכריזה באופן רשמי על ה-BlackBerry Calssic וכבר מציעה את המכשיר למכירה בחנות שלה עם סים פתוח כשהאספקה תתחיל ב-31 בדצמבר. במכשיר חוזר לחלוטין למקורות, וזה אומר מקלדת ה-QWERTY הידועה של החברה עם פס הניווט מעליה.

המסך הוא בגודל של 3.5 אינץ' ברזולוציה של 720×720 פיקסלים עם צפיפות של 294 פיקסלים לאינץ'. המעבד הוא ה-S4 Plus כפול הליבות של קוואלקום (Qualcomm) שפועל במהירות של 1.5 ג'יגה-הרץ. המכשיר מגיע עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ועם 16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון שניתנים להרחבה בעוד 128 ג'יגה-בייט כל היותר באמצעות כרטיס microSD. המכשיר מגיע עם סים פתוח והוא בגודל נאנו.

המצלמה מאחור היא עם חיישן בגודל של 8 מגה-פיקסלים והקדמית היא מצלמת 2 מגה פיקסלים. יש כמובן תמיכה ב-LTE, כולל בגרסה שמתאימה לשימוש בישראל. הסוללה בגודל 2,515mAh אמורה לפי החברה להפסיק ל-22 שעות עבודה בשימוש מעורב. המכשיר מגיע בעובי של 10.2 מ"מ ומשקלו 178 גרם. מערכת ההפעלה היא BlackBarry 10.3.1. המחיר כעת בחנות עומד על 449 דולרים.

http://youtu.be/jrfBuMWQnw8

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.