אחרי שמועות רבות, בלקברי (BlackBerry) השיקה רשמית הערב את אפליקציית המסרים המידיים המפורסמת שלה ממכשיריה, ה-BBM לפלטפורמות האנדרואיד וה-iOS.

אל תרוצו להוריד
אחרי ההשקה הלא מוצלחת בפעם הקודמת, בלקברי לא מאפשרת לכולם להתחבר לשירות שכן כעת לאחר הרישום, תאלצו להמתין בתור. החברה החליטה להרחיב בהדרגה את השירות כדי למנוע קריסה של השרתים, אולם מי שבכבר יש ברשותו חשבון יוכל להתחבר באופן מיידי.

אפליקציית ה-BBM לבלקברי הייתה אחת הראשונות לספק שירות של מסרים מידיים לבעלי מכשיר בלקברי ונחשבת לאהודה בקרב לקוחותיה. היא מאפשרת לשתף תמונות ומסמכים, הודעות קוליות, אמוטיקונים ועוד. ישנה אפשרות ליצור קבוצות, שליחת הודעות למספר אנשים בו זמנית ולהגדיר פרופיל אישי.

מאז הושקו מספר אפליקציות בעולמות האנדרואיד ו-iOS כמו Whatsapp, Skype ועוד, ולגוגל יש את Hangouts ולאפל יש את iMassage, כך שפתרונות דומים לא חסר ולא בטוח שהמשתמשים יעדיפו את BBM על פני המתחרות, יחד עם זאת צריך לציין כי מדובר בשירות מסרים פופולרי מאוד שמפיק עד כה מספרים מרשימים: 60 מיליון משתמשים עם ממוצע שימוש יומי של למעלה מ-90 דקות ולמעלה מ 10 מיליארד הודעות שנשלחות מידי יום וכל זה רק במכשירי בלאקברי.

להורדה: iOS | Android

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.