האתר CrackBerry, אשר שמו משמש בעלצה ככינוי למשתמשים אשר "מכורים" למכשיר הבלאקברי שלהם, חושף תמונות חדשות של מערכת-ההפעלה BlackBerry 10 וניתן להגיד בפה מלא שהיא נראית פשוט נפלא.

התמונות אשר דלפו לכאורה ממסמך של חברת פרסום שעובדת ביחד עם RIM, ניתן לראות את מסך-הבית שמכיל מה שנראה כמו ווידג'טים מרובעים, מסך היישומים אשר מכיל רשת סמלים של 4-על-4 וסמל שנראה כמו תיקייה של ישומים הנותן הצצה-מקדימה אל האפלקציות שהיא מכילה א-לה iOS, תיבת הדואר הנכנס המאוחד (Unified Inbox) בה ניתן למצוא לצד הודעות הדוא"ל, גם את הודעות ה-SMS ושירות המסרים המיידים של RIM ה-BBM. בנוסף, ניתן לראות את מסך השיחה, אשר מציג תמונה גדולה של איש-הקשר (אשר דומה במקצת למסך החיוג של אנדרואיד החל מגירסאת ICS) ומתחת האפשרויות השונות כמו ניתוק השיחה, השתקה, לוח מקשים ועוד.

מערכת-ההפעלה BlackBerry 10, למרות שלא נראית פורצת-דרך בשום תחום בהחלט נראית מעניינת, בוגרת ומעוצבת-מחדש כך שתספק חווית-שימוש ידידותית יותר לשימוש במכשירים מבוססי מסך-מגע. חשוב לציין כי אנו עוד רחוקים מלראות את ההשקה של מערכת-ההפעלה וייתכן כי היא יותר מרשימה בפעולה מאשר בתמונות, נמשיך לעדכן.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.