גם זו דרך לחגוג עשרים שנות משחק: הסטודיו בלק מסה (Black Mesa) שחרר קדימון חדש שמציג את Xen – חידוש והרחבה משמעותית לאחד השלבים ב-Half Life שחוגג בעצם ימים אלו את התאריך ההיסטורי בו שלחה חברת ההפצה – סיירה (Sierra) אם מישהו עוד זוכר – את המשחק הזה של Valve לחנויות עבור המחשב האישי. רק מאוחר הרבה יותר הגיעו גרסאות ה-PlayStation, לינוקס וגם macOS, ומשם הכל היסטוריה וגם קצת היסטריה.

לפי אנשי הסטודיו, שכמובן נקרא על שם המעבדות הסודיות בהן מתחיל כל הבלגאן ב-Half Life, המטרה היא להשיק את ההרחבה הבלתי תלויה במהלך הרבעון השני של 2019, והוא אמור להציע כשש שעות משחק. ההשקה תהיה בלעדית ל-Steam, איך לא.

"אנחנו כבר מרוצים ממצב העיצוב של Xen במצבו הנוכחי: כמעט הכל נעול מבחינת עיצוב ותפקודיות בדיוק כמו שהתכוונו. אנחנו עומדים להשתמש ביתרת הזמן עד להשקה כדי להביא את המשחק לסטנדרטים האומנותיים שלנו", מסרה החברה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.