לא רק מוצרי חשמל וגאדגטים: לרגל הבלאק פריידי שחל אמש, גוגל מציעה יותר מ-50 אחוז הנחה ליישומים נבחרים בחנות Google Play, זאת מלבד המבצעים שהיא מציעה בחנות הווירטואלית שלה על מגוון טלפונים, טאבלטים, שעונים ואביזרים שונים. גם אפל לא פספסה ומציעה הנחות ויישומים בחינם.

PlayStore

בין היישומים שנמכרים בהנחה ניתן למצוא, בין היתר, אפליקציות ומשחקים מובילים אבל לא רק. כך, לדוגמה, האנטי וירוס ESET Mobile Security המוצע להורדה בחינם בגרסת הלייט, זמין לשדרוג לגרסת הפרו במחיר של 9.95 דולרים במקום 14.95 בימים רגילים.  גם הלאנצ'ר המפורסם Smart Launcher Pro זוכה להנחה משמעותית ומחירו נאמד ב-1.29 דולרים במקום מחירו ביום רגיל שנאמד ב-3.99 דולרים, לאנצ'ר המיועד לשימוש מבוגרים, Big Launcher במחיר של שני דולרים בלבד במקום מחירו המקורי שנאמד ב-9.49 דולרים. את אחת ההנחות היותר משמעתיות יזמה החברה Square Enix, מפתחת סדרת משחקי ההרפתקאות הפופולרית FINAL FANTASY, שמציעה את כל משחקי הסדרה במחיר של 7.99 דולרים למשחק במקום מחירם הרגיל שנאמד ב-15.99 דולר. לרשימה המלאה.

AppStore

גם אפל (Apple) נוהגת להוריד את מחירם של של מבחר יישומים ואף מציעה את חלקם בחינם לרגל הבלאק פריידי. כך, לדוגמה, ניתן משחק ההרפתקאות Infinity Blade להורדה בחינם, במקום מחירו המקורי שנאמד ב-5.99 דולרים. גם משחק הפעולה  Modern Combat 5, שהוא בין משחקי הפעולה הטובים ביותר לשנת 2014 בחנות, ניתן להורדה בחינם המקום מחירו המקורי שנאמד ב-5.99 דולרים. בנוסף, ניתן למצוא בין היתר גם את אפליקציית לוח השנה הפופלרית Fantastical 2 נמכרת במחיר של 3 דולרים במקום מחירה הרגיל שנאמד ב-5 דולרים, אפליקציית עריכת התמונות Pixelmator שנמכרת במחיר של 2 דולרים במקום 5 דולרים ועוד.

קרא עוד:  כלים חדשים למלחמה בבריונות רשת ב-Instagram

גם בגזרת מחשבי במק ניתן למצוא מגוון הנחות משמעותיות: בין היתר, יישומים כדוגמת שמירת המסמכים לקריאה ללא חיבור לרשת Pocket בדמי מנוי מופחתים כמו גם את היישום הפרודוקטיבי Evernote, יישום שמירת הסיסמאות 1Password ועוד. ניתן למצוא את כל יישומי המק הניתנים בהנחות משמעותיות כאןלרשימת היישומים המלאה לאייפון, אייפד ומק.