אפליקציית Bip it יצאה בגרסה חדשה לבעלי מכשירי האייפון וממשיכה להציג פיצ'רים לא פחות טובים מסירי (Siri):

תרגום קולי – כאשר המשתמש ילחץ לחיצה ארוכה ישר תיפתח האפליקציה ישר למסך ההקלטה ותאזין, כל שהמשתמש צריך להגיד זו שפה ותוכן למשל ״בצרפתית אני אוהב אותך״ והוא מיד ישמע ויראה את התוצאה ללא המתנה וללא כל לחיצות מיותרות.

ניווט קולי – בעת לחיצה ארוכה תיפתח הקלטה ואז כל שהמשתמש צריך להגדיר זה את המקום אליו הוא רוצה להגיע. התכנה תפתח ישירות את הוויז (או אפליקציית ניווט אחרתף לפי מה שהגדיר בתפריט ההגדרות) ישירות לכתובת גם כן ללא כל לחיצה נוספת, אפילו לא לאישור הכתובת בתוך וויז.

הודעה קולית – בלחיצה על אפשרות ההודעה  יפתח מסך הקלטה המשתמש יגיד שם של איש קשר ולאחר אישור הוא קילט את ההודעה  המערכת ישר תפתח את חלון ההודעה ותקריא את ההודעה שהוכתבה.

חיוג קולי  – בעת הלחיצה הארוכה המשתמש יגיד שם של איש קשר והאפליקציה מיד תחייג אליו ללא כל לחיצה נוספת.

תוספות נוספת אשר גם מתחברת לשני הפיצ׳רים האחרונים היא המערכת שלומדת אנשי הקשר. כלומר היא שומרת את אנשי הקשר המועדפים עלינו (לפי אלו שהתקשרתי אליהם יותר מאחרים) ברשימה פנימית וכאשר הזיהוי אינו וודאי והיא צריכה לבחור בין כמה אנשי קשר היא תבחר קודם את אלו שברשימת המועדפים. הרשימה מנוהלת על פי סטטיסטיקות שימוש שונות ומתעדכנת כל הזמן, גם אם בחרנו לאיש קשר מסויים מספר אחר ממה שהיא בחרה עבורו והוא שינה את זה היא תזכור את בעתיד כך שהוא לא יצטרך לתקן את זה שנית. מערכת לומדת מאוד מתקדמת מבחינה אלגוריתמית. נכון לעכשיו אחוז הוצאת השיחה מאלו אשר ביקשו להתקשר הוא מעל 80% שזה נחשב מאוד גבוה.

להורדה