ספקית האינטרנט בזק בינלאומי השיקה היום חבילת טריפל הכוללת חיבור אינטרנט ביתי (תשתית וספק), קו טלפון וגם חבילת שירותי טלוויזיה המבוססת על שירות Sting TV של יס (Yes). חיבור האינטרנט המוצע במסגרת החבילה הוא של 40 מגה-ביט, וקו הטלפון כולל 300 דקות שיחה חודשיות.

חבילת הטלוויזיה מבית Sting זהה לחבילת המשפחה המוצעת ישירות דרך השירות, וכוללת הן VOD ובו מאות סרטים, סדרות, תכניות ילדים מדע וטבע, והן ערוצי סרטים וסדרות המשודרים לאורך היום. ניתן לצפות בה באמצעות מזרימדיה (סטרימר) מבוסס אנדרואיד, ולקוחות בעלי טלוויזיה חכמה מבוססת אנדרואיד או סטרימר קיים יכולים להתקין את אפליקציית Sting ולהשתמש בה ללא צורך בחומרה נוספת. עבור אלו שאין ברשותם ציוד מתאים, תספק בזק בינלאומי סטרימר יחיד במודל של השכרה ללא תשלום לאורך תקופת השירות, בעוד עלות השכרת המזרים השני והשלישי תעמוד על 19 שקלים לחודש לכל אחד.

עלות חבילת הטריפל היא 199 שקלים לחודש, כאשר לרגל ההשקה יוצעו החודשיים הראשונים תמורת 99 שקלים. מדובר במחיר תחרותי ביחס להצעות מחברות התקשורת הוותיקות הוט ויס, אך בסלקום TV, המספקת אף היא שירותי טלוויזיה על בסיס תשתית האינטרנט, מציעים חבילת טריפל דומה ב-149 שקלים – כך שקשה לכנות את המהלך של בזק בינלאומי ״שובר שוק״.

מה חשבנו על Sting TV?