לוגו בזק בינלאומי

בזק בינלאומי הודיעה על הרחבת מעטפת הגנת הסייבר ומשיקה את CYBER MOBILE. השירות מעניק הגנה מלאה לסלולרי בכל זמן ובכל מקום, מתריע ומגן מפני איומים ברשת, תוכנות ואפליקציות זדוניות, גניבת פרטיים אישיים וכולל תכונה בלעדית המאפשרת סריקת אפליקציות עוד בטרם התקנתם על המכשיר הנייד.

לדברי בזק בינלאומי, בשנה האחרונה ישנה עלייה של כ-70% באיומי הסייבר במובייל, מספר התוכנות הזדוניות מכפיל את עצמו בקצב מהיר, כאשר 1 מכל 4 אפליקציות באנדרואיד מוגדרת כאפליקציות זדונית ו- 1 מכל 3 כאפליקציית ריגול למטרות שיווקיות.

שירות CYBER MOBILE של בזק בינלאומי מבית Norton, מעניק ללקוח הגנה גם בגלישה סלולרית וגם בגלישת WiFi מפני לינקים ואתרים חשודים ואפליקציות זדוניות אשר מטרתם לגנוב את הפרטים האישיים של הלקוח מהנייד, ביניהם תעודת זהות, דרכון, פרטי כרטיס אשראי או חשבון בנק ועוד. CYBER MOBILE מגן על הנייד מפני ווירוסים והתקפות כופר, מאפשר לאתר את המכשיר מרחוק במקרה של אובדן גניבה, כולל נעילת המכשיר ומחיקת תכנים מרחוק, ביניהם: קבצים, מיילים, הודעות, תמונות ועוד. כמו כן, השירות מתריע בזמן אמת על אפליקציות ואתרים חשודים ואף נותן חיווי על אפליקציות "זוללות" סוללה. השירות שולח התראות על התנהגות חשודה של אפליקציות והמלצה לעדכן גרסה כדי להימנע מפרצת אבטחה, כמו פרצת האבטחה שהתרחשה ב WhatsApp רק לפני כמה ימים.

השירות כולל את התכונה הייחודית והבלעדית לנורטון App advisor אשר מעדכנת את הלקוח על רמת האבטחה והפרטיות של אפליקציות לפני שהן מותקנות על המכשיר עצמו. תכונת ה- App advisor הינה המובילה בתחום הסייבר , יעילותה הגבוהה הינה בכך שהיא היחידה אשר סורקת את האפליקציות ובודקת האם הן מכילות תכונות שגונבות מידע אישי מהלקוח עוד בטרם הלקוח התקין אותן על הנייד, נותנת חיווי האם מדובר באפליקציה זדונית וממליצה ללקוח האם האפליקציה שברצונו להתקין בטוחה לשימוש. כמו כן, שולחת התראה אם אפליקציה זדונית מנסה להפעיל את המיקרופון במכשיר הנייד או לגנוב תמונות הנמצאות על גבי המכשיר.

קרא עוד:  הטלפון אבד או נגנב? כך תנסו לעלות על עקבותיו

בזק בינלאומי מובילה את הגנת הסייבר בישראל לרשת הביתית ולמחשב האישי והחל מהיום מוסיפה החברה רובד נוסף של הגנה גם על המכשירים הסלולריים.

לרגל השקת השירות ייהנו המצטרפים מחודש ראשון חינם כאשר לאחר החודש הראשון עלות השירות תהיה 4.9 ₪ לחודש בלבד. בזק בינלאומי הינה היחידה מבין חברות האינטרנט המספקת הגנת סייבר מקיפה ומשיקה במקביל חבילה המקנה הגנה למכשיר הנייד ולבית/משרד, חבילה זו כוללת את שירות ה-CYBER MOBILE לנייד ואת שני שירותי ההגנה הבאים לרשת הביתית ולמחשב האישי: CYBER WALL – הגנה מפני מתקפות Phishing ו- CYBER SHIELD – הגנה מפני מתקפות כופר, בעלות חודשית של 19.9 ₪. שירות ה- CYBER MOBILE של בזק בינלאומי הינו מבית Norton by Symantec corporation, מחברות אבטחת המידע והתוכנה המובילות והגדולות בעולם.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.