כשנה וחצי לאחר שהשיקה את נתב Be, הכריזה היום (ג’) בזק את Be Mesh, יחידת הרחבה לרשת ה-WiFi הביתית המאפשרת להגדיל את הכיסוי וטווח הקליטה.

Be Mesh מספק פתרון של רשת WiFi אחודה בטכנולוגיית Mesh ונותן מענה לאזורים בבית בהם קליטת האינטרנט חלשה יחסית. מדובר בפתרון השונה ממגדילי טווח או חיבור נתבים נוספים לרשת, שכן היחידות הנוספות מתקשרות בינהן ויוצרות רשת אלחוטית יציבה ומהירה.

נתב Be כבר משלב את יחידת הניהול באופן מובנה, כך על הלקוחות המעוניינים להגדיל את הרשת נדרשים לרכוש יחידה אחת או יותר של Be Mesh בעלות של 12.90 שקלים בחודש. מי שמעוניין בחבילה של נתב Be ויחידת הרחבה המחיר הוא 29.90 לחודש.

ממחקרים שבזק ביצעה לקראת ההשקה עולה כי לגולשים הכי חשובה חווית הגלישה. 82% דיווחו על בעיה באיכות ה-WiFi ובקליטה באחד החדרים בבית. 91% אמרו שהיו רוצים לשפר את איכות הגלישה ועוצמת ה-WiFi בבית. 65% מהנשאלים ענו כי היו מעדיפים לשפר את איכות הלישה בבית, על פני שידרוג המהירות (35%), שנשאלו מה היו מעדיפים לשנות בחוויית הגלישה שלהם.

Be Mesh מיועד ללקוחות בזק המחזיקים בנתב Be. יש כמובן פתרונות Mesh נוספים כמו Tenda Nova MW6 הנחשב לפופולרי, TP-Link Deco M4 או Mi Router Mesh של שאומי (Xiaomi) ואחרים.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.