שתי חברות-הבנות של בזק, יס ובזק בינלאומי, תצענה החל מהיום חבילות הכוללות שירות אינטרנט ביתי, טלפון וטלוויזיה – חבילה המכונה במקומותינו חבילת טריפל.

החברות הציגו שתי חבילות: החבילה הראשונה מבוססת על שירות הטלוויזיה בלוויין של יס, הכולל את כל ערוצי החברה מלבד ערוצי פרימיום, שירות ה-VOD שלה וממיר HD מקליט, ומוסיפה שירותי תשתית וספק אינטרנט במהירות עד 100 מגה-ביט/לשנייה וטלפון ביתי במחיר של 299 שקלים לחודש, כאשר לקוחות חדשים ייהנו ממחיר של 139 שקלים לחודש לשלושת החודשים הראשונים ומנויים קיימים של החברה יקבלו הנחה קלה יותר בדמות מחיר של 229 שקל לשלושת החודשים הראשונים.

החבילה השנייה תתבסס על שירות הטלוויזיה האינטרנטי Sting TV ותכלול את כל הערוצים וה-VOD הזמינים בשירות, תשתית וספק אינטרנט במהירות עד 100 מגה-ביט/לשנייה וטלפון ביתי במחיר של 199 שקלים לחודש, כאשר שלושת החודשים הראשונים יוצעו במחיר מוזל של 99 שקלים לחודש.

החברה ציינה כי התקנת השירותים תיעשה בידי טכנאי יחיד, כך שגם מי שבוחר להתחבר לשירות הלוויין לא צריך מתקין נפרד לצלחת. ההתקנה תוצע חינם לכל מי שכבר מחובר לתשתית בזק – בלי קשר לזהות הספק. לקוחות המחוברים לתשתית הוט ישלמו על חיבור לתשתית של בזק תשלום חד פעמי בסך 99 שקלים.