משחקי Doom הקלאסיים Doom I ו-Doom II שוחררו במהלך סוף השבוע למכשירים הניידים מבוססי אנדרואיד ו-iOS וקונסולות המשחק, הכעיסו מספר לא קטן של משתמשים: מתברר כי בכדי להתחיל לשחק, יש דרישה להיות במצב מקוון ולהתחבר עם חשבון Bethesda.net. כעת, בעקבות הביקורת על החברה, הודיעו בבת'סדה (Bethesda) כי בעתיד ישוחרר טלאי אשר יהפוך את השימוש בחשבון מקוון לאופציונלי.

הדרישה המשונה לדרוש חיבור חשבון מקוון למשחקים בני יותר מ-25 שנה גרמו לשליחת חצים לעבר החברה, כשחלק מהמבקרים תהו האם מדובר בשימוש אגרסיבי במערכות ניהול זכויות קניין (DRM). בחשבון הטוויטר הרשמי של בת'סדה מיהרו להסביר כי הסיבה לשימוש בחשבון מקוון נועדה לצורך מועדון ההטבות של החברה. כאשר באותו ציוץ נכתב כי בחברה עובדים על עדכון שיהפוך כאמור את השימוש בחשבון מקוון לאופציונלי.

כרגע לא נמסר מהחברה חלון זמנים לשיחרור העדכון אך בציוץ נוסף נכתב כי "זה ישוחרר כשהוא יהיה מוכן".

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.