בת'סדה (Bethesda) הכריזה בכנס QuakeCon 2018, שנערך בימים אלו בלאס וגאס, כי היא תציג את גרסת הבסיס של Quake Champions מעורר הציפיות בחינם. המשחק עדיין בגרסת הגישה המוקדמת שלו, אבל כבר עכשיו אפשר להתחיל להצטרף ולשחק לעד בחינם, אם כי כאמור באופן מוגבל.

Quake Champions הוא, במידה מסוימת, משחק ההמשך ל-Quake 3: Arena המשחק שהוביל את חובבי הסדרה לזירה מרובת משתתפים ברשת בה מתמודדים כמות גדולה של שחקנים שמטרתם אחת ויחידה: לצבור כמה שיותר חיסולים בזמן נתון או להשתתף במשחקים בהם המנצח הוא זה שנשאר אחרון בחיים. המשחק הנוכחי, שמגיע כמעט 20 שנה אחרי, יציג כמובן גרפיקה מודרנית, מהירות גבוהה יותר וגם את האלופים – דמויות רבות עוצמה שמציעות סגנונות לחימה, ציוד ותלבושות ייחודיים.

גרסת החינם של Quake Champions תאפשר גישה לרוב מצבי המשחק כולל משחק מהיר, פעולה וזירה. כמו כן תהיה גישה לרוב המפות וכן לשני אלופים שיגיעו בחינם כחלק מהחבילה – Ranger ו-Scalebearer. מעבר לכך תהיה משבצת שלישית בה בכל שבוע ישתלב אלוף נוסף. שחקנים שירצו להשיג אלוף שלישי בקביעות, ובחינם, יצטרכו להשלים שורה ארוכה של משימות במשחק שיזכו אותם בנקודות – עד לצבירת הכמות הנדרשת.

כמובן שבת'סדה לא מתכוונת להיות נדבנית וזהו. הגרסה המלאה של המשחק, עם כל האלופים הנוכחיים ועדכון עם כל אלוף שייצא בעתיד, תעלה כ-40 דולרים, למרות שניתן לצפות בהתחלה לכמה קידומי מכירות. יש גם גרסת מתחילים שמוצעת ב-4.99 דולרים נכון לעכשיו.

את המסע שלכם עם Quake Champions תוכלו להתחיל כאן. עוד לפני כן תוכלו לצפות בקדימון החדש שמציג אלוף חדש בשם Death Knight על סגנון המשחק הייחודי שלו ועם משפט המחץ: "לסבול זו רק ההתחלה".

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.