מודים במשחק Fallout 4

חברת בת'סדה (Bethesda) אמרה ל-PC Gamer כי המשחק המצופה, Fallout 76, יהיה זמין לרכישה אך ורק דרך המשגר המשחקים הייעודי של החברה, Bethesda Launcher.

גם בגרסת ה-B.E.T.A של המשחק (קיצור של "Break it Early Test Application" לפי בת'סדה) יגיע, ל-PS4, ל-Xbox One ול-PC, כאמור, דרך המשגר של החברה.

בת'סדה לא לבדה בעניין וזוהי מגמה שמתפשטת בתעשייה. פלטפורמת המשחקים של וואלב (Valve) גובה עמלות לא קטנות דרך Steam והמפיצות רוצות לחסוך את הסכומים הללו ולקבל יותר שליטה על המשחקים שלהם. אך כל משחק שלא מגיע לסטים מקבל את הרושם שיהיה נטוש, מה שלא משרת את מטרת Fallout 76 שמכיל בתוכו יכולות למשחק מרובה משתתפים.

צעד זה מגיע אחרי שגם אקטיוויז'ן (Activision) החליטה כי Call of Duty: Black Ops 4 לא יגיע לפלטפורמה הפופולרית של Valve. משחק נוסף שלא יגיע לחנות הרשמית, הפעם של גוגל (Google), הוא Fortnite. חברת אפיק (Epic Games) הודיעה שהמשחק שלה ישוחרר לקהל הרחב להוורדה ידנית ולא דרך החנות של גוגל במטרה לחסוך את העמלות שגוגל לוקחת על רכישות בחנות שלה, שהם כ-30% בקירוב.

המשחק יגיע ל-PS4, XBOne ול-PC ב-14 בנובמבר השנה.

פורסם לראשונה באתר Vgames

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.