רשת חנויות הסלולר Best Mobile מקבוצת ח.י, התחילה לשווק, באופן בלעדי, מכשיר סלולר חדש ה-C3033 של חברת סליידר. המכשיר הינו המכשיר הזול ביותר בעל תמיכה מלאה בדור 3, ובעל תמיכה בכל המפעילות הסלולאריות. ה-C3033 עובד בשיטת דו-קו, ולכן מתאים במיוחד לאנשים המרבים לנסוע לחו"ל. השיטה מאפשרת שימוש ב- 2 כרטיסי SIM בו זמנית, באופן שניתן להפעיל 2 מספרי נייד במכשיר אחד. בנוסף, המכשיר הוא בעל WIFI מובנה המהווה גם נקודת גישה של אינטרנט ובכך המכשיר יכול לשמש גם כמודם סלולארי.

ה-C3033 הוא בעל תכונות המאפשרות שימוש ידידותי, נוח ופשוט לתפעול. כמו כן, הוא בעל סוללה חזקה במיוחד המאפשרת עד 10 שעות דיבור או 3 שבועות של Standby. בנוסף, במכשיר ישנה מצלמה, פנס, רטט, רדיו ואוזניות וכן, אפליקציה מובנית של Facebook.

C3033_bה-C3033 ישווק בסניפי רשת Best Mobile במחיר של 469 ₪ בלבד עם אחריות של חברת רמפל ומי שירכוש אותו יקבל אוזניות למכשיר במתנה. Best Mobile הינה רשת חנויות מתמחה בפריסה ארצית למכירת מכשירים ניידים, ציוד סלולארי ואביזרים נלווים. הרשת, אשר נרכשה על ידי קבוצת ח.י במהלך 2012, מונה כיום 24 סניפים והיא צפויה להמשיך בתהליך ההתרחבות ולפתוח 6 סניפים נוספים במהלך 2013, דבר שיובילו את פריסת הרשת ל- 30 סניפים ברחבי הארץ עד סוף שנת 2013.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.